Wpis z mikrobloga

Uważajcie shoterzy, laska od twerkowania przed amadeuszem straszy sądem, najpierw wysłała pod filmem:

"Witam, proszę o usunięcie tego materiału bądź wszystkich ujęć (DZIEWCZYNA UBRANA NA CZARNO ) Nigdy nie wyrażałam zgody na upublicznianie mojego wizerunku w sieci. Dodatkowo ze względu że są to shoty zostało złamane prawo cytatu, zmieniają kontekst programu i pierwotną myśl autora. Jeśli moja prośba nie zostanie spełniona, będę zmuszona podjąć inne kroki które wiążą się z odpowiedzialnością karną. Proszę zapoznać się z art. 81 ust. 2 pr.aut. Pozdrawiam"

nie usunąłem minęła doba i widzę że yt usunął film bo naruszył prywatność ale międzyczasie jeszcze zdążyła wysłać pod filmem drugi komentarz żebym wysłał do niej maila bo inaczej sprawa trafi do sądu, także uważajcie shoterzy bo laska się wstydzi tego co robiła i wam pousuwa filmy i postraszy sądem jak znajdzie kolejne filmy z jej udziałem. Nawet sprawdzałem pod innymi filmami z jej twerkowania to też tam straszyła. Film mi usunęła ale nie dostałem żadnego ostrzeżenia.

#patostreamy #youtubeshore #danielmagical #mahonek
  • 6