Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykle125 #prawojazdy

Cześć,

chcę w końcu zrobić prawko na A. Mam jakieś 3 lata temu skończony kurs (który zacząłem jeszcze kilka lat wcześniej więc wszystko na praktycznym jest nowe), aktualnie przygotowuje się do teorii. Jestem po 2,5 sezonach jazdy na 125 więc, jakoś szczególnie jazdy w mieście się nie boje.

Potrzebuje pójść do szkoły jazdy na jakieś 3 godziny placu i może 1-2 na mieście celem zaznajomienia się co do wymagań egzaminu i korekty nawyków na drodze które nie pomagają zdać.
Co polecacie w Warszawie?
  • 8
@tyfoon: szkoły Ci nie podpowiem bo uczyłem się gdzie indziej niż Warszawa ale tam zdawałem. pooglądaj sobie na youtube kanał motopik. Ma nagrane aktualne trasy egzaminacyjne i można dużo podpatrzeć. Mi to dużo pomogło bo znałem każda możliwa drogę w jaka wjechałem. Typ ma tez szkole może u niego coś wykupisz
@Harundo: Cześć,
troche mi zeszło z decyzją, ale dziś zdałem teorię.
Mma pytanie pisałeś o szkole motorista. Jak oceniasz ich plac maneworwy pod moto ?
jest gładko warunki podobne do WORD?
@tyfoon: Plac jest na parkingu, na kostce brukowej (word ma asfaltowy) ale jeździ się gładko, tam gdzie robi się slalomy i ósemkę jest płasko. Obok wyznaczonego placu jest też kawałek na którym robi się hamowania i omijanie przeszkody, tam trzeba uważać na rozsypany często piasek.