Wpis z mikrobloga

Na jakiej stronie sprawdzać za darmo historie auta po VIN i na co zwrócić szczególną uwagę? Zarejestrowany przebieg i co dalej? Jak sprawdzić czy auta jest ulepem z dwóch lub czy miało kiedyś konkretnego dzwona?
@koradek tylko jeśli to handlarz to on takich wiadomości dostaje kilka dziennie, mając w ofercie kilka samochodów nie robisz nic innego jak odpisujesz na wiadomości. Nie prościej było zadzwonić i popytać ewentualnie jak masz blisko to podjechać osobiście?
Ja nawet na wiadomości nie odpisuje, bo wiem że auto i tak się sprzeda tylko czy kupisz je ty czy inny Janusz to już mnie mało interesuje. Ostatnio miałem jednego gościa co zajął mi
@kipowrot zły Mirek handlarz wgra Ci zdalnie wirusa po numerze VIN i cofnie licznik ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio, sam handluje samochodami na codzień. W każdym moim ogłoszeniu widnieje numer VIN, numery rejestracyjne i data pierwszej rejestracji. Przed kupnem auta sprawdzam cepik i autodna pod kątem przebiegów i historii uszkodzeń. Dużo handlarzy jak słyszy stacja diagnostyczna robi się fioletowa,
@swagswagswag Wszystko zalezy od tego ile masz aut na placu. Ziomek ma ponad 120 i dziennie tylu oglądających, ze nawet przy dwóch pracownikach niemożliwym byloby kazdego klienta tak rzetelnie obsluzyc.
@koradek: jaki #!$%@? dzban moje auto jest wyprodukowane w 1991, a znam historię przebiegu na przeglądach i ilu miał właścicieli, daj mi namiar na pw to mu wyślę zdjęcia historii mojego auta albo tobie podeślę byś jemu dał.