Wpis z mikrobloga

Obejrzałem do końca Stranger Things. Wszedłem w tag już bezpieczny i co widzę? Co chwilę "pomysły się wyczerpały". xD

A to niby dlatego, że we wszystkich sezonach głównym punktem fabularnym była czerwona #!$%@?, z której potwory wychodzą. No ciekawe - brama między światami, rządy mocarstw i tajne ugrupowania próbujące ją wykorzystać i zbadać. A tam, olać. Takie narzekanie jak na to, że w każdym Obcym próbują zabić obcych, albo w Predatorze uciekają od Predatora, a potem i tak go zabijają. Pewnie dlatego, że się im pomysły skończyły. Z tego co wiem to Stranger mają być jeszcze dwa sezony. Liczę na wykorzystanie wątku reszty specjalnych gówniaków z drugiego sezonu.

Pomysły to się skończyły dzbanom od GoT, ale nie tutaj. Teraz akcja przeniesie się pewnie w inne miejsce (przeprowadzka). Z oceną pomysłów poczekam jeszcze jeden sezon. Ten oceniam na bardzo dobry, lepszy od drugiego.

[ #strangerthings | #strangerthings3 | #pomyslynatagisieskonczyly ]
  • 9
  • Odpowiedz
@UberKatze kolejnym pomysłem bedzie druga baza Sowietów pod bazą nazistów na ciemnej stronie księżyca. Ten motyw z wielką bazą Rosjan pod hipermarketem był tak bardzo słaby, że nie mogłem się nadziwić jak w ogóle przeszedł w scenariuszu z taką masą dziur logicznych. Rozumiem że to serial s-f o równoległym wymiarze i potworach z #!$%@?, ale bez przesady! Mimo wszystko trzymam kciuki za kolejne sezony.
  • Odpowiedz