Wpis z mikrobloga

@obitaktorobi: Mam pytanie do osób rozeznanych w temacie portali randkowych.
Z racji, że bliżej mi do 30 niż 20 chcę rozpocząć poszukiwania potencjalnego partnera. Moja sytuacja życiowa jest stabilna, realizuję się zawodowo, ale zaczęłam odczuwać brak stałego związku w moim życiu.
Sporo osób z mojego otoczenia zakłada konta na portalach i bardzo chwalą takie rozwiązanie.
Uprzedzając pytania, nie mam trudności w nawiązywaniu kontaktów i poznawanie nowych osób "twarzą w twarz" nie sprawia mi problemu. Jednak moje otoczenie i styl życia / praca ogranicza mnie w większości przypadków do przebywania w grupie osób w związkach/ starszych/ po przejściach.

Moje pytanie dotyczy wyboru portalu / aplikacji randkowej. Jakie z nich polecacie? Nie zależy mi na przelotnych znajomościach czy szybkich spotkaniach. Szukam raczej kogoś, kto będzie miał podobne nastawienie i sprecyzowane cele w życiu.
Nie korzystałam nigdy z portali i nie jestem pewna w którym kierunku powinnam się zwrócić.
Bardzo proszę o pomoc :-)
#sympatia #tinder #badoo #randkujzwykopem #zwiazki

Jaki portal randkowy wybrać?

  • Sympatia 20.4% (34)
  • Badoo 13.2% (22)
  • Tinder 48.5% (81)
  • Inny (proszę o podpowiedź!) 18.0% (30)

Oddanych głosów: 167

  • 62
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Na tinder mimo wszystko jest najmniej stulejarstwa. Niestety odpowiednich kandydatów do spotkań musisz odsiać przez odpowiednią rozmowę rozpoznawczą. Niektórzy potrafią się jednak tak zakamuflować ze swoją spermą w mózgu, że cała prawda wyjdzie na jaw przy rendez vous. Cóż, kto nie ryzykuje szampana nie pije.
  • Odpowiedz
@obitaktorobi Miałam tindera chyba jakoś tak rok z przerwami i szczerze? Nie nawiązałam za pomocą tej apki żadnej znajomości wartej kontynuacji. Wydaje mi się, że nie chodzi nawet o ludzi samych w sobie, ale o to podejście i schemat, który wkrada się przy którymś tam entym spotkaniu. Więc jeśli chcesz to spróbuj, ale radzę Ci nie mieć żadnych oczekiwań - najlepiej na tym wyjdziesz.
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: A może daj szansę komuś ze swojego otoczenia, albo komuś kodo dawno sfriendzone-owałaś zamiast próbować używać aplikacji, która powstała do aranżowania przygodnego seksu niezgodnie z jej przeznaczeniem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Millhaven Dziękuję za odpowiedź! Zawsze to pomaga w rozeznaniu się w temacie. Dużo osób poleca mi Tindera, ale nie jest przekonana co do zamysłu z jakim wiele osób zakłada tam konta. Obawiam się zbyt dużej dysproporcji w oczekiwaniach.
  • Odpowiedz
@obitaktorobi A i jeszcze tak dodam: nie licz na to, że jest tam wiele ludzi o czystych i klarownych intencjach, którzy są w podobnej sytuacji do Ciebie. Masa wielbicieli przygód, osób mających poważne zobowiązania, które zostaną przed Tobą zatajone itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@msuma Niestety moje otoczenie jest trochę zbyt zamknięte jeśli chodzi o związki, ponieważ większość osób jest sporo starszych od mnie lub jest w związkach od lat. Nie mam też raczej "kolegów" którym odmawiałam spotkań, ponieważ nie pasuje to do mojego stylu życia.
  • Odpowiedz
@obitaktorobi Z Tinderem jest na tyle dziwna sytuacja, że jeśli chodzi o skalę "ogarniętości" życiowej to wszystkie te Sypmatie czy Badoo odpadają, tylko na Tinderze są w moim odczuciu ludzie, którzy mają jakieś aspiracje życiowe, cele i ambicje. Ale nie zmienia to faktu, że intencje są mocno mętne, lepkie i takie... W dalszej perspektywie, no... #!$%@?ące, męczące, wpędzające w takie poczucie bezsensu?
  • Odpowiedz