Wpis z mikrobloga

@DaaJay sam rano pisałem by w podcascie poruszyli temat buczenia Budnik i Pokrzywiński to dostałem odpowirdzi w stylu ,, Nie rób z Polaków idiotow,, xDDD . to jest wręcz smieszne bo nie pisalem o Polakach tylko pewnych kibicach i sam sobie tego nie wymyśliłem bo były takie realne przemyślenia niektórych skrajniakow ktorych CG musiał wyjaśnić.
@jaxonxst czasami czuje że niektorzy przy swym myśleniu nie używają inteligencji bo to nie 1 raz kiedy wspominam coś na tym tagu, nikt nie bierze tego pod uwage/ jestem hejtowany i wychodzi na moje ...
@DaaJay: Wykop, tag#f1 - i tu mówię jako ogół pewnej społeczności - jest bardzo emocjonalny


Raz emocje tu raz emocje tam, 0 wyważenia, tam gdzie powinien wygrywać rozsądek wygrywają odczucia i swoje widzi mi się ,, bo tak będzie fajnie, łądnie itd. "
Nie chce nikogo wyzywać i uznawać za idiotów, robię to skrajnie rzadko ( kiedy jest to oczywiste dla każdego), po prostu trzeba pisać, robić swoje, być otwartym na
@Szanowny_Wykopek: A co do materiału - jak zwykle bardzo fajny ale znowu bardzo nie podoba mi się merytoryka ,, nie możesz się znać dopóki gdzieś nie będziesz"... Mam nadzieje że mówi to nie z powodu wyższości własnej nad innymi, tylko emocji. Ale to nadzieja wiedzieć nie wiem...Czarek chyba zapomniał że świat F1 to nie tylko padok i kulisy , ale też to co widzi każdy na własne oczy, i naprawdę wiele
@Szanowny_Wykopek: Cezary mówi do tej hołoty, a ona i tak nie zrozumie.. Jeśli sytuacja wygwizdania będzie miała miejsce to wyprowadzam się z tego #!$%@?łka. Ci goście są jednym zespołem, razem walczą ze swoimi problemami i obu powinniśmy kibicować. Mam nadzieje, że Russel jak i Kubica w końcu odbiją się od dna. I również mam nadzieję, że George będzie miło wspominał pobyt w Polsce i nie zostanie wygwizdany przez tę dzicz.
Bo każda inteligentna osoba za pomocą wielu faktów i źródeł nie będąc hiper-specjalistą może wynieść bardzo dobre wnioski.


@jaxonxst: No, ale uczepiłeś się już w którejś wypowiedzi tych wniosków, a tutaj bardziej chodzi o to, że eksperci sprzed kanapy twierdzą, że chłop który prawie od 30 lat się ściga za mało kręci guziczkami na kierownicy, albo za szybko wchodzi w zakręty.

Naprawdę perspektywa trybun aż tyle zmienia? Kurcze no szanujmy się