Wpis z mikrobloga

Warto kupować nba 2k19 za 35zł? Kiedyś kupiłem nba 2k18 i nie mogłem ustawić sterowania na klawe :D
Chciałem pograć trochę w kosza na kompie, zaraz wychodzi nba 2k20 ale nie śledzę newsów.

Polecacie nba 2k19 na kompie by pograć offline i tryb kariery (klawiatura)? Chciałbym by zawartość gry była w miarę dostępna bez wydawania hajsu na tryb offline (slyszałem, ze jakieś fryzury były płatne i wszystko było za vc)
A może EA wydało jakiegoś przyzwoitego kosza niedawno?
Jakieś tanie pady do pc których gałki ogarniają więcej niż 4 kierunki i są kompatybilne z gierkami steam/gog?

#nba #nba2k19 #nba2k #pc #pcmasterrace
  • 28
@PenkajoncaStulejka: wolę układ gałek od PS. Za drogie są pady od xboxa. Mam wrażenie, że ludzie porównują pady chińskie gówno za 5zł vs pad za 200zł. Pomiędzy jest trochę padów. Testowałeś jakieś inne?

Btw Crasha przeszedłem już prawie całego na klawie i dobrze mi się grało, tak samo fifę. Na klawie jedynie layupy ustawię pod wsad a jak bedzie lipa to pomyślę nad jakimś padem.
@fredziol: lubię koszykówkę, więc niedogodności serwerowe i jakieś mikrotranskacje przy grze online mnie tak nie obchodzą. Gorzej, że niektóre części są pobugowane albo punkty VC przy graniu trybu fabularnego
@domio111: ok biorę za 100zł, jak są nowe i oryginały to może być nawet na nich #!$%@? namalowany. Nie wiem po co mi dałeś link do noname, skoro za 60-70zł są markowe pady które też mają układ analogów z xboxa, mają już trochę opinii i są wykrywane na windowsach jako xboxowe. Testowałeś ten nonameowy?
@Lewo: zapytałeś o jakieś tanie Pady co nie ?? Także nie rozumiem jaki problem ??
Tani czyli jak dla mnie z półki poniżej 100 zł
Ja jak naisałem jestem fanem tych padów dlatego sprawiłem sobie już nawet pomalowane. Szukając po necie zobaczyłem że opinie chociażby na allegro czy ceneo nie są najgorsze dlatego dostałeś taki a nie inny link

Chcesz taki godny polecenia przezemnie bardzo proszę :

https://www.amazon.com/Gears-War-Controller-Xbox-360-Special/dp/B0050SYTJK
@domio111: Ja nie mam problemu. Dajesz mi link do jakiegoś pada. Wygląda mi to na losowy wybór, a nie, że z jakiegoś powodu polecasz ten zamiast 20 innych modeli w cenie do 100zł. Dlatego pytam czy testowałeś?

Chyba, że dla Ciebie skoro kupuję do 100zł to muszę kupić byle jaki, byle przypomniał tego do xboxa360.
Nie chciałem od Ciebie polecanego w dowolnej kwocie tylko: taniego pada który ogarnia więcej niż 4kierunki
@Lewo: Rozumiem, poleciłem Ci tego Pada ponieważ miałem już docenienia w producentem Aptel, i tak działał wraz ze steam, jednakże pad był do ps2 i niektóre klawisze się kiełbasiły w grach pod x360. Więc mimo wszystko musiałem zainstalować x360.exe. Więc nie był to randomowy strzał :)
Polecacie nba 2k19 na kompie by pograć offline i tryb kariery (klawiatura)? Chciałbym by zawartość gry była w miarę dostępna bez wydawania hajsu na tryb offline (slyszałem, ze jakieś fryzury były płatne i wszystko było za vc)


@Lewo: nie wiem w sumie czy tryb kariery da się grać offline (na logikę powinno się dać, ale logika i 2K nie idzie w parze), ale MyLeague będziesz mógł pograć, a to bardzo fajna