Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem ostatnio na randce w ciemno z #rozowypasek (nie widziałem jej przed). Teraz już wiem, że tak się nie robi. Łagodnie rzecz ujmując okazała się w nie moim typie, miała #nadwaga. Dla mnie przekreślało to wszystko - nie miało znaczenia, że dobrze się rozmawiało i ogólnie była wartościowa i fajna.
Po randce napisałem jej, że jest fajną dziewczyną, ale nie pasujemy do siebie.
Ona teraz dopytuje się dlaczego nie pasujemy?

Poza wyglądem była fajna więc może warto jej coś odpisać. Z drugiej strony nie będzie miłym odpisanie "jesteś za gruba".
Jaki macie rady?

#rozowepaski #randki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
  • Odpowiedz
@as92: połowicznie popieram, tylko dlaczego ktoś ma poświęcać swój czas i energie na to by takiego spaślaka odchudzić? tak ludzie nie działają. ktoś musi sam czegoś chcieć, inaczej tego nie poszanuje i nie doceni
  • Odpowiedz
@RonnieO: to jest największy dzban na tym portalu i w 99% przypadków właśnie #!$%@? takie bezsensowne głupoty, że nie wiem czy to może jakiś upośledzony mod, czy może taki wytrwały troll xD
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: Może i jestem #!$%@?. Jednak wygląd jest dla mnie jedynie cechą która dyskwalifikuje.
Niezależnie jak piękna będzie to jeśli nie jest wartościowa, nie rozmawia się / spędza czasu z nią dobrze to nie ciągnę tego dalej.
Nie szukam pięknej, tylko wartościowej i nie brzydkiej (jeśli ma szczupłą/normalną sylwetkę to na 98% "spełnia kryterium wyglądu")

@Harmonia: Słaby ale jednak prawdziwy

mojszesz: Co najmniej 20 kg za dużo. Skreśliłem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym na Twoim miejscu jej napisała, że po prostu nie czujesz tej mitycznej chemii. Nie skłamiesz, a przy tym nie urazisz. Poza tym grube laski raczej zdają sobie sprawę z tego, że są grube i że przez to mogą się nie podobać. Chyba? No, przynajmniej ja sobie zdawałam z tego sprawę, jak byłam o 10kg za duża.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze zrobiłeś, nie ma sensu się zmuszać i jest to kompletnie nie fair wobec drugiej zainteresowanej strony.

Jak dziewczyna będzie się dopytywać, to skorzystaj z rady wyżej. Inna sprawa, że jej zachowanie jest niegrzeczne, to była tylko jedna randka, nie masz obowiązku się tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak będzie pytać dlaczego to jej powiedz prawdę. Następnym razem ujawni swój wygląd przed randką i uniknie sytuacji taka jak teraz. Odfiltruje facetów, którym jej wygląd przeszkadza. Wbrew pozorom ilość facetów, którym przeciętna nadwaga (nie otyłość) wcale u dziewczyny nie przeszkadza, jest całkiem spora więc ktoś tam jej do wyboru zostanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @RonnieO: @bezbekpol: no pewnie ze jestem dzbanem (hehehe jakie to mlodziezowe i fajne hehehe) bo jakby mi sie ktos nie podobal z wygladu to ppwiedzialbym ze ktos mi sie nie podoba z wygladu zamiast bawic sie w jakieś "nie pasujemy do siebie". No ale jak wedlug was #!$%@? jest szczerośc to gratuluje poziomu. Przeciez wiadomo ze lepiej cos krecic i zmyslac bo to dopiero takie meskie.
Op powiedzialby
  • Odpowiedz
@cat_skeleton: Czy ja wiem czy niegrzeczne. Może szczerze chce się poprawić na następny raz. O ile zapytała raz, a nie, jak OP napisał, dopytuje, co może sugerować, że jest natrętna.
  • Odpowiedz
@Mijun: "Dopytuje" rozumiem jako coś co robi nieprzerwanie, gdyby OP napisał, że "zapytała", to mój odbiór byłby taki sam jak Twój.

Mimo wszystko uważam, że bez sensu zadawać komuś takie pytania. Nawet jak jesteś dla kogoś za gruby, masz za słabe wykształcenie albo wkurzające poczucie humoru, to to jest opinia tylko ten konkretnej osoby nie oznacza, że nie znajdzie się taka, której to będzie odpowiadało. Myślę, że ktoś kto tak pyta
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: Rzeczywiście może trzeba było wprost i brutalnie powiedzieć, nie podobasz mi się (choć pewnie pojawiłoby się pytanie co konkretnie?) zamiast mówić ogólnikowo.

@Mijun: @cat_skeleton: Źle się wyraziłem. Zapytała się tylko raz.

@cat_skeleton: Nie jestem przekonany czy pytający robi sobie krzywdę. Kiedyś jedna też wyskoczyła z zaskoczenia, że my chyba nie pasujemy do siebie i nie wiedząc o co jej chodzi też zapytałem się. Finalnie jednak
  • Odpowiedz