Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za dużo internetów, podjarałem się i kupiłem mieszkanie 38 mk2, mała łazienka, korytarz, salon z aneksem + malutki pokój. Nie mam porównania czy tanio czy drogo, bo... NIC INNEGO NIE SPRZEDAWANO W TEJ MIEŚĆINCE xD (8 k mieszkańców) xD Ale cena była atrakcyjna, zapłaciłem 85k. Mieszkanie jest w opłakanym stanie, do generalnego remontu. Nie wchodzi w grę jego wynajmowanie, jedynie sprzedaż lecz zastanawiam się czy jedynie przygotować je do "stanu deweloperskiego", czy full wykończenie i umeblowanie, ale obawiam się że potencjalny kupujący będzie singlem a ja zrobię sypialnię, albo zrobię sypialnię dla rodziców a oni chcieliby tam pokój dla dziecka, albo kuchnię w innym stylu. Stanęło na tym, że zlecę szpachlowanie i gruntowanie ścian i sufitów, zastanawiam się czy robić podłogi i co z łazienką. Ktoś podpowie? :)
#nieruchomosci #flip #inwestycje #inwestowanie #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Do jakiego etapu wykończyć mieszkanie

  • Tylko szpachlowanie i gruntowanie 12.7% (7)
  • powyższe + malowanie ścian 9.1% (5)
  • powyższe + podłogi 14.5% (8)
  • powyższe + futryny 12.7% (7)
  • powyższe + łazienka na gotowo 7.3% (4)
  • powyższe + kuchnia na gotowo 43.6% (24)

Oddanych głosów: 55

  • 10
Nie wchodzi w grę jego wynajmowanie, jedynie sprzedaż


@AnonimoweMirkoWyznania: masz na myśli, że w obecnym stanie nie wchodzi w grę jego wynajem, czy ogólnie taka opcja Cie nie interesuje?

Ściany malujesz na uniwersalne kolory typu biały/szary, najtańsze meble z IKEI i wynajęłoby się pewnie za jakieś 800 zł + rachunki
ChytryEsteta: @AnonimoweMirkoWyznania: @janushejro: @smsmasher: @name_taken: @Piotero1: @Mieszkania_deweloperskie_Wroclaw: @Nic_tu_po_mnie: @Guardis:
Mieszkanie jest w opłakanym stanie i wymaga kapitalnego remontu (wyrzucone totalnie wszystko i będzie musiało się odbyć szpachlowanie ścian, malowanie, podłogi, futryny, drzwi, łazienka, kuchnia i wyposażenie całości). Wyobrażam to sobie tak, że o ile ktoś nie rzuci się na taką melinę, to gdy zobaczy mieszkanie w którym pomaluje tylko ściany, zrobi kuchnię, łazienkę-
BiałkowyJegomość: @AnonimoweMirkoWyznania: @janushejro: @smsmasher: @name_taken: @Piotero1: @Mieszkania_deweloperskie_Wroclaw: @Nic_tu_po_mnie: @Guardis:
Mieszkanie jest w opłakanym stanie i wymaga kapitalnego remontu (wyrzucone totalnie wszystko i będzie musiało się odbyć szpachlowanie ścian, malowanie, podłogi, futryny, drzwi, łazienka, kuchnia i wyposażenie całości). Wyobrażam to sobie tak, że o ile ktoś nie rzuci się na taką melinę, to gdy zobaczy mieszkanie w którym pomaluje tylko ściany, zrobi kuchnię, łazienkę-