Wpis z mikrobloga

  • 439
Wchodzi z ledwością do tramwaju starszy Pan, więc uprzejmie ustąpiłam mu miejsce.

Dziadzio się ucieszył, grzecznie podziękował i wyobraźcie sobie teraz tę zabawę w chodzenie wokół krzesełek i zajmowanie ich wypychając innych gdy muzyka się zatrzymuje.

Takim tempem wyłoniła się z tłumu Halina i wepchnęła swoje dupsko z szyderczym uśmiechem na miejsce gdy Dziadzio już zginał swoje stare kolana.

Tfu na takie stare babska.

#bekazpodludzi #polska #mpk #logikarozowychpaskow #takbylo
Trashq - Wchodzi z ledwością do tramwaju starszy Pan, więc uprzejmie ustąpiłam mu mie...

źródło: comment_SMKMWUfUHJZFkSnfqZRyQZCIhfgEuBuC.jpg

Pobierz
  • 66
@Trashq: Aż przypomniała mi się jedna sytuacja.
Mając 18 lat, wracałem z kolegą z pracy. Ja siedziałem, on stał. Na przestanku wchodzi do autobusu starsza Pani, postanowiłem jej ustąpić miejsca. Wstaje, a w międzyczasie na siedzenie, ładuje się Grażyna LVL45.
Co zrobił mój kumpel ? Usiadł jej na kolanach. Babka oczywiście zaczęła się wydzierać, cały autobus w śmiech, kumpel ją pocisnął i ustąpiła tego miejsca.

Ehh... to były czasy.
@Trashq: Raz miałem sytuację jak szedłem i obok mnie jakaś stara babcia, o jestem stara zmęczona, ledwo mogę chodzić. Jak tylko autobus przyjechał sprint i wpycha się.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.