Wpis z mikrobloga

Dzisiaj niedziela niehandlowa. Jeden z nielicznych dobrych pomysłów tego rządu. Szanujesz, plusujesz. Dzięki niedzieli niehandlowej:
- pracownicy mają wolne
- konsumenci zamiast iść do sklepu spędzają czas na świeżym powietrzu z rodziną lub z przyjaciółmi
- zacieśniają się więzi międzyludzkie, bo ludzie zamiast być skupionym na kupnie jakiś gówien rozmawiają ze sobą
- wprowadzana jest atmosfera relaksu

Co jak co ale ta zmiana temu rządowi naprawdę wyszła

#zakazhandlu #oswiadczenie #truestory
Nirin - Dzisiaj niedziela niehandlowa. Jeden z nielicznych dobrych pomysłów tego rząd...

źródło: comment_vtY9FAZH62H1I5Vqqmy0NUALFCr3yri1.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
acieśniają się więzi międzyludzkie, bo ludzie zamiast być skupionym na kupnie jakiś gówien rozmawiają ze sobą


@Nirin: #!$%@? mać jest rok 2019 a nie 1969, teraz ludzie prędzej przesiedzą cały dzień przed kompem niż będą gadać z sąsiadem, który się całym rokiem nie odezwie

co to w ogóle za argumenty trzeba wymyślać to ja nawet nie
  • Odpowiedz
Dzięki niedzieli niehandlowej


@Nirin:
- pracownicy gastro i tak #!$%@?ą, bo przecież oni nie mają rodzin
- konsumenci się #!$%@?ą, bo dla większości niedziela to jeden z dwóch dni, w których mogliby spokojnie iść na zakupy, a teraz w soboty jest dramat
- ludzie rozmawiają ze sobą tak, jak wcześniej, bo nikt im tego wcześniej nie zabraniał
- najbardziej zrelaksowani są studenci, którzy w niedzielę mogli sobie dorobić, a teraz zastanawiają
  • Odpowiedz
Dzisiaj niedziela niehandlowa. Jeden z nielicznych dobrych pomysłów tego rządu. Szanujesz, plusujesz. Dzięki niedzieli niehandlowej:

- pracownicy mają wolne
- konsumenci zamiast iść do sklepu spędzają czas na świeżym powietrzu z rodziną lub z przyjaciółmi
- zacieśniają się więzi międzyludzkie, bo ludzie zamiast być skupionym na kupnie jakiś gówien rozmawiają ze sobą
- wprowadzana jest atmosfera relaksu

Co jak co ale ta zmiana temu rządowi naprawdę wyszła

#zakazhandlu #oswiadczenie #truestory

No ja
  • Odpowiedz
@Nirin: Tak, to świetny pomysł towarzyszu. Partia go wprowadziła bo dba i przejmuje się Ludem Pracowniczym, a wszelkie głosy sprzeciwu są wyciem kapitalistycznej reakcji chcącej zniewolicz.

Kolejna dyrektywa Partii to 14 dla zdrowia - codziennie o 14 jest sygnał, przerywa się pracę i idzie biegać albo na spacer. Nie pasuje ci? Miałeś akurat spotkanie? W twoim konkretnym trybie pracy to bardzo niewygodne? Trudno, jesteś przeciwko 14 dla zdrowia, jesteś wrogiem Ludu
  • Odpowiedz
@n1c3:

gratulacje. wy specjalnie to piszecie, bo chcecie ten wpis w goracych, czy ki #!$%@?? pozwolcie temu gownie umrzec, a nie to promujecie. ten sam poziom, jak jak na to mowicie "czteronoznik" czy "blat z nogami". ktos napisze stol i na koniec dnia wpis gorace, przez takich galganow, co na to odpowiedzieli.


Wytłumaczysz mi to innymi słowami, żebym zrozumiał o co Ci chodzi?
Jakiś abonament za te gorące płacisz?
Po prostu
  • Odpowiedz
@Nirin: ogólnie ta niedziela niehandlowa była mi zupełnie obojętna bo i tak w niedzielę do sklepu nie chodziłem. Zmieniło się to, gdy rodzinka zapowiedziała się, że wpadnie a w lodówce pustka. Musiałem pójść do sąsiada jak żebrak żeby pożyczył mi kiełbasy na grila...
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: Gdyby nie Twój komentarz pod tym postem - najprawdopodobniej bym tego śmieciowego wpisu, który został stworzony po to, aby tacy, jak Ty zgarnęli pod nim plusy, a on sam znalazł się w gorących, nie zobaczył. O to Ci chodzi? Bo też nie za bardzo zrozumiałem.
  • Odpowiedz
@Nirin: #!$%@? w dupę PiSowi i wszystkim, którzy popierają zakaz handlu. Jesteście skończonymi idiotami jeśli sami sobie wolność odbieracie.

Którzy pracownicy niby mają wolne? Handlu? A co z resztą pracujących dzisiaj?

Wiesz, że przez to, że dziś mają wolne to rzadko kiedy mają wolne w sobotę bo jest 2 razy większy #!$%@??

Układanie życia obywatelom to komunistyczny pomysł. Niech ten Kaczyński #!$%@? już.
  • Odpowiedz
- pracownicy mają wolne


@Nirin: no przynajmniej niskowykwalifikowana kadra pracownicza nareszcie ma wolne po latach ucisku.
Co innego jak ktoś spędził lata na nauce i praktyce jak lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, piloci, naziemna obsługa lotów, ludzie pilnujący, żeby był prąd, woda, internet i cała masa innych, których na codzień nie widać i nie mogą być podstawą ideologicznych przepychanek rządzących - to #!$%@? z nimi mają pracować w niedzielę, bo przecież to
  • Odpowiedz