Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie, moja różowa uważa że za takie rzeczy nie powinienem być zły. No więc chcemy zacząć starać się o dziecko, a że teraz są dni płodne różowej to we wtorek powiedziała że "od dzisiaj do niedzieli sex codziennie". Oczywiście ja się ucieszyłem bo jak normalnie robimy to 2 razy w tygodniu to max a wiadomo im częściej tym lepiej. No to we wtorek był seksik, nawet 2 razy, już po różowa powiedziała że mam sobie wymyśleć jakąś pozycję nową to jutro poeksperymentujemy.
No to przyszła środa, różowa już jakaś niezadowolona była, mówi że w pracy coś tam, mniejsza o to, nie jest w humorze ok.
Wczoraj czekam czekam czy coś się wydarzy, w końcu się pytam jej czy coś działamy, "nie mam ochoty dzisiaj, jakbym miała to bym przyszła do ciebie".
No i nie powiem, już mniejsza o ten sex bo jestem przyzwyczajony do niego raz w tygodniu i jak już mam wybierać wolę raz a dobrze niż 2/3 razy ale słabe. Chodzi mi o to że mówi coś a potem nie dotrzymuje słowa, jeżeli wie że nie będzie jej się chciało codziennie niech nic nie mówi, bo tak ja się nastawiam a i tak #!$%@? z tego. Ona mi potem mówi że o takie błahostki jestem zły, że to nie jej wina że jej się akurat nie chce.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Kto ma rację?

  • Ja 61.3% (901)
  • Różowa 38.7% (568)

Oddanych głosów: 1469

  • 69
  • Odpowiedz
„Wczoraj czekam, czekam, czy coś się wydarzy. W końcu pytam ją, czy działamy”

Nie czekaj, tylko działaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie pytaj, bo to żenujące, i nie dziwię się, że różowa straciła ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania a weź tam coś podziałają, popodkrecaj, jakieś podrywy, zaczepki czy coś. A nie "działamy coś dzisiaj" xD
Bierz pod uwagę, że kobiety są #!$%@? i trzeba umieć nimi manipulować. Jak się nauczysz to będziesz miał codziennie. W dni płodne i niepłodne ;)
  • Odpowiedz
Wczoraj czekam, czekam, czy coś się wydarzy. W końcu pytam ją, czy działamy”


@AnonimoweMirkoWyznania: inna rzecz, bo jakoś wczesniej mi to umknelo - to też brzmi bardzo mało zachęcająco. To ma być przyjemność a nie orka na ugorze. Plus Samo to się nic w tych kwestiach nie wydarzy. :p

Ogólnie to w podejściu do tematu jesteście siebie warci.

@nicari: dziękuję ;)
  • Odpowiedz
@Perkotka: A co jest zlego w seksie dwa razy w tygodniu?xD Niedługo bedziecie robic impotentów z ludzi którzy kochaja sie 4 razy bo ja to rucham sie 10 XD Może kazdy niech uprawia seks tyle razy ile potrzebuje? skoro op sie nie dobrał z partnerka niech wali konia a kobiecie da spokój xD Rozstan sie z nią opie i po kłopocie,po slubie moze byc gorzej albo w ogóle( ͡° ͜
  • Odpowiedz