Wpis z mikrobloga

@lukasTHEplayer: jeszcze rozumiem jakby to była jedyna osoba, którą zabierasz ale jak reszta ma czekać to elo. Jeśli dobę wcześniej wie, że nie będzie o czasie to nie jest to losowy przypadek, po prostu jej tak wygodniej. Sporo się wylało na Ciebie w tym wątku ale ja Cię rozumiem, nie cierpię gdy ludzie się spóźniają bez powodu.
  • Odpowiedz
  • 10
@lukasTHEplayer Nie sluchaj wykopków. Dobrze zrobiłeś. 12 to 12. Skoro ona z góry wie, że sie spoźni to niech wyjdzie wcześniej. Pozwalając jej na 12:10, to znając życie, byś na nią czekał do 12 30.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lukasTHEplayer: a ja bardzo szanuję Twoje podejście. I tu już nawet nie przez to, że masz chorego bliskiego. Mnie samego szlag jasny trafiał jeśli chodzi o blablacar - często czytałem wręcz żądania żeby gdzieś podjechać/odstawić, i to nieraz nawet jak pisałem już w ogłoszeniu, że nie mam czasu na to. Koniec końców zrezygnowałem całkiem z zabierania ludzi przez blabla. Natomiast zdarzało mi się trzy razy zabierać ludzi z niemieckiego blabla (Niemców)
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: to na #!$%@? w ogóle szukasz frajerów żeby na benzynę ci się zrzucali jak to taki problem dla ciebie. jesteście siebie #!$%@? warci na tym blabla. jednym #!$%@? żal na bilet i jadą z jakimś nieznajomym pajacem, którego nie stać na paliwo do samochodu xD a już totalna bekę mam z tych co z UK jeżdżą czy innych rejonów Europy i szukają jeleni żeby tylko kilkadziesiąt głupich funtów zaoszczędzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hitherto: a skad mam wiedziec ile sie doklada, skoro to nie ja planuje trase. Niemniej sie doklada. Wozilem juz wielu ludzi z blabla i musze stwierdzic ze jakos nie zdarzylo mi sie robic cyrkow takich jak op.
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: I masz pełna racje, szanujmy się i swój czas. Ja ostatnio miałem się zabrać z kimś z blablacara, z tym ze lot opóźnił mi się o 15 min. Zadzwoniłem kulturalnie do Pana i powiedziałem jaka jest sytuacja i ze jeśli mu te 15min zrobi różnice to żeby absolutnie na mnie nie czekał. Panu się spieszyło, wiec tylko przeprosiłem za kłopot i zamieszanie i tyle. Ja się spoźniłem, wiec ja poniosłem
  • Odpowiedz
Burak jesteś i tyle. Nigdy nie było dla mnie problemem powiedzenie że nie ma problemu. O ile sam się nie śpieszyłem zawsze obdzwaniałem pozostałych i pytałem czy dla nich nie problem, że jedna osoba będzie 10 minut później. No ale jak tys o szacunku od razu #!$%@?ł...

Tzn jesteś z tych kategorii "służbistów" :D 12 i #!$%@?. Wiedziałaś od wczoraj!

Pojechałbym tylko dlatego żeby kulturalnie #!$%@?ć komentarzem na blabla :-)

Chociaż nigdy
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: z punktualnością pełna zgoda, też mnie to mocno irytuje (sam jestem kierowcą na blabla i skrupulatnie dobieram sobie pasażerów- prowadzę konwersację początku i końca podróży, ponieważ ofiary losu myślą że skoro zgadza im się miasto początkowe i docelowe (nie ulica w danym mieście) to będę ich woził po całym mieście żeby ich dowieźć), to najpierw napisałeś do niej "królowa", ona odpisała że jesteś nieżyczliwy to uważasz to za obrażanie kogoś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lukasTHEplayer: zrobiłem już spokojnie kilkanaście tysięcy km na blabla jak nie więcej. Zawsze jak wiedziałem, że się mogę spóźnić to informowałem od razu przy rezerwacji i pytałem, czy nie będzie problemu. W praktyce zawsze byłem przed czasem, ze 3 razy zdarzyło się, ze kierowca był pierwszy, ale tylko dlatego, że to kierowca przyjechał wcześniej niż informował.
Ludzie, szanujmy czas swój i innych.
Nigdy bym nie wystawił komuś negatywnej oceny bo nie
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: poza tym, Twoje poczynanie jest niezgodne z regulaminem blabla:

8.2. Zobowiązania Kierowców
(xi) oczekiwania na Pasażerów w uzgodnionym miejscu spotkania przez co najmniej 15 minut po uzgodnionej godzinie;

więc sorry, ale te screeny działają na Twoją niekorzyść
  • Odpowiedz