Wpis z mikrobloga

Meble IRMA Bogfran to najpopularniejsza kolekcja w Agata Meble od podkarpackiego producenta. Nie sposób się temu dziwić, ponieważ meble te prezentują się dosyć okazale, mogą robić za lampkę nocną dzięki (niegamingowym) światłom led, a jednocześnie jakościowo są na prawdę dobre. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę do nich mieć to brak cichego domyku w zestawie. 2 warianty kolorystyczne do wyboru - jeśli wybierzemy biel to dodatkowo mamy jeszcze 2 kolory wstawek do wyboru.

Jest to o tyle ciekawy przypadek mebli na których widzimy jak na Klientów działa marka i po części tego zazdrościmy tego Agacie. Wielu Klientów którzy widzą u nas na salonie te meble mówi, że widziało je w Agacie w tej samej cenie ale wydawały im się lepsze (ładniejsza ekspozycja, dodatki, oświetlenie) jednocześnie deklarując, że pomimo ogromnych kosztów lokalnej dostawy zakupiliby je tam, ponieważ po prostu Agata to solidna firma a nie jakiś mały Januszex. Co z tego, że transport za darmo a po rabacie cena jeszcze niższa - marka to marka.

... i żebym nie zabrzmiało to jak wywód pierdziela - sam się na tym łapię gdy jestem w jakiejś Castoramie czy czymś podobnym i widzę określony produkt, który widziałem w małym, lokalnym sklepie to jakoś ten z większego sklepu wydaje mi się być lepszy i tańszy. Zastanawia mnie tylko to jak bardzo utkwiło w nas przekonanie, że market bierze ogromne ilości dzięki temu ma taniej i jak my tam kupimy to też kupujemy taniej - a nie zawsze tak jest. Ot, przyzwyczailiśmy się do tej myśli. Market = Dużo = Tanio. Jak już wspominam o tanio to zawsze dla mirków na wszystko kupon rabatowy 11% ON1ON.

Ot taki niedzielny, nic nie wnoszący wywód przed jutrzejszym powrotem do poweekendowych problemów. Niedziela w nocy i humor popsuty.

#meble #irma #mebleirma #bogfran #irmagata #meblujdom
Pobierz meblujdom_pl - Meble IRMA Bogfran to najpopularniejsza kolekcja w Agata Meble od podk...
źródło: comment_I0OJo3mqBzqIiJBD1faqCRj285LlgIHY.jpg
  • 3
@meblujdom_pl: Sam niedawno pisałeś, żeby kupować u Ciebie podróby pewnego kultowego krzesła, bo to lepsza jakościowo podróba od innych podrób :) Potrafię zrozumieć, że ktoś woli za nawet identyczny mebel zapłacić więcej, mając pewność, że kupuje produkt oficjalnie przetestowany, atestowany, podlegający normalnej gwarancji, itd. No i, mam nadzieję, coraz więcej ludzi woli kupić oryginał, niż odciskać sobie pośladki na jakimś przykładzie geniuszu twórczego kambodżańskiej myśli technicznej.

Aanalogicznie z doświadczeniami zakupowymi -
Sam niedawno pisałeś, żeby kupować u Ciebie podróby pewnego kultowego krzesła, bo to lepsza jakościowo podróba od innych podrób :)


@Gorejacy_krzak_agrestu: Haha no tak tylko w tym przypadku są to dokładnie te same produkty z tej samej fabryki :) Salonom Agaty nie sposób odmówić elegancji i rozmachu.

Co do tego spania za filarem - u mnie tego nie ma i każdy z pracowników zna dobrze asortyment i są specjaliście od różnych
@meblujdom_pl: Polski rynek stoi podróbami i podróbami podrób. Czasami nawet nazwy różnią się jedną literą. Firmy, które podrabiają innych, wystawiają się na targach, udzielają wywiadów w prasie branżowej, itd. Mimo wszystko jednak klient ma większe zaufanie do zakupu w sklepach licencjonowanych, sieciowych, itd. I wiesz sam, że nie jest to takie głupie, bo czasami te nołnejmy za pięć złotych potrafią rozpaść się jeszcze przed pierwszym użyciem.

Może macie w Kolbuszowej dobrą