Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić xiaomi mi 9 SE, chcąc połączyć kartę Revolut z PayPalem pobierało mi jakimś cudem $1 za każdą próbę, bo połączyć się nie dało z jakiegoś powodu. Na karcie bankowej mialem limit do 1k, za telefon wychodzi trochę ponad. Po zmianie limitu nadal nie mogę zamówić, bo #!$%@? Play zablokował mi kartę z niewiadomych powodów, a właśnie na ten numer przychodzą mi smskody z Santander. Jest jakaś opcja żeby to ominąć?
#xiaomi #gearbest #banggod
  • 10
@maciejuojeju: jest spora szansa ze play ci usunal konto, bo sie na p24 nie logowales dlugo. Musiales tam miec maila podanego, nie idzie przez mail sie zalogowac/zarejestrowac?

Poza tym zmiana sposob weryfikacji przelewow powinna byc dostepna z poziomu infolinii. Zadzwon na info santandera i powiedz jaki masz problem. Aczkolwiek moze sie okazac, ze niezbedna bedzie wizyta w oddziale.

Co do revolut +pp to o ile pamietam, pobieralo ci jakas kwote i
@maciejuojeju: konto play24 jest niepotrzebne, wazne czy karta sim dziala, łapie telefon z nią zasieg?
paypal pobiera $1 przy dodaniu karty to normalne. po 24h kasa wraca. nie prosi o zadne informacji ile pobrali. przy potwierdzaniu karty na paypal (taka dodatkowa weryfikacja) pobieraja Ł1 i chca zebys podal kod podany w tytule obciazenia, ale ta weryfikacja nie jest niezbedna do uzywania paypala.
jesli sim nie dziala to dzwon na santander zeby
@PurpleHaze na apke płaya logowalem się +- tydzień przed usunięciem, bo chciałem sprawdzić pakiety internetowe. Maila sprawdziłem, nie mam zadnej wiadomości co do weryfikacji jakimś cudem.
Wczoraj wieczorem dalem tę weryfikację PP mojej karty, z którą nigdy problemu nie było, ale chcąc połączyć kartę Revolut pobierało mi hajs za każdym razem i nawet tej karty dodać się nie dało, napisane było coś w stylu, że karta została odrzucona przez bank. Wszystko spoko,