Wpis z mikrobloga

Pozytywne zmiany na FL. Z najważniejszych to zabierają miejsca dla rezerw bojowych LTkom i SPG (tfu dla nich ( ͡º ͜ʖ͡º), za to MT dostaną jedną rezerwe więcej a HT aż dwie. I to jest dobra zmiana ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i dodatkowo bunkry będą spotować (zasięg widzenia 445m) oraz posiadać nielimitowany zasięg radia, czyli wszyscy będą widzieć wyspotowane czołgi na całej mapie. Jak ktoś w obronie zada obrażenia czołgom wyspotowanym przez bunkry to nie otrzyma żadnych kar (czyli można to rozumieć jako 100% exp i kredytów, bez "dzielenia się" z innymi). Może nie zlikwiduje to problemu LTków które jadą od razu niszczyć bunkry, ale napewno to ograniczy.

Jeszcze kilka zmian i naprawienie bugów a ten tryb może stać się nawet przyjemny w rozgrywce.
Więcej infro u Dom1na http://www.dom1n.com/newsy/linia-frontu-odcinek-5-poprawianie-balansu/?fbclid=IwAR3Y1dlTak0co6QQtnYBk57ThlBnIQ4WO4rgJDe1ovNl5hLBtf_iagHVfZw

#wot #worldoftanks
KimDzongJaroslaw - Pozytywne zmiany na FL. Z najważniejszych to zabierają miejsca dla...

źródło: comment_o7a0f9uzhBz7F4PufdmGhaZikeNmvZaP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: Z mniej istotnych zmian to skracają czas odradzania z 30s na 10s, ale za to wydłużają czas naprawy z 5min do 7 min.
Tzn jeśli w bitwie tracisz czołg, czekasz na jego naprawe 7 minut, ale jak już się naprawi to na mape wrzuca w 10 sekund. Oczywiście w trakcie naprawy można grać innymi czołgami, no chyba że się ma tylko jedną VIII ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw dla mnie gdzie gram właśnie głównie medami i ht to zmiany są genialne! Na fl gdzie liczy się mobilność to lt miały 3 sloty co jest nie porozumieniem albo arty co miały inżynierie zwiad to jeszcze nalot i sama ogarnięta arta decapowala non stop. Teraz ht odzyja wreszcie
  • Odpowiedz
@vomalio: Owszem, mapa jest do dupy. Bugi z celowaniem, niewidzialne hitboxy, kilka OP miejscówek, gdzie można bić za darmo z drugiego końca mapy. I nie potrafią tego dobrze ogarnąć na jednej mapie. Naprawianie tego idzie im bardzo powoli. A to tylko jedna mapa. Teraz sobie pomyśl, że mają 2 albo 3 mapy do ogarnięcia bugów. Znając tempo naprawy bugów WG, to jeszcze od wnuków słyszał bym, że nie mogą trafić w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KimDzongJaroslaw: ja wolę kilka map z bugami niż jedną bez. Od 3 (chyba?) lat naprawiaja tę mapę i nie wychodzi. Teraz ten celownik chyba naprawili wreszcie, ale i tak to jest tragedia. Albo to przyspieszyć albo urozmaicić, bo jest totalny grind jak w metinie ()
  • Odpowiedz
@vomalio: Celowanie naprawili bodajże w kwietniowym odcinku FL, ale w majowym w niektórych miejscówkach wrócił bug, dodatkowo dorzucili niewidzialne czołgi-widmo ¯\_(ツ)_/¯

@teh_m: widziałem na streamach, dlatego odpuszczam wota do kolejnego odcinka FL. Mam nadzieje że to naprawią do tego czasu, chociaż o łatkach nic nie wspominano
  • Odpowiedz