Wpis z mikrobloga

Miruny chciałbym się wybrać w tym roku na pare dni do Bieszczad tylko zupełnia nie mam pojęcia co gdzie i jak.
W tatrach to wiadomo zakopane lub inna miejscowosc obok i są jakieś znane miejsca (morskie oko, gubałówka itd). A w bieszczadach no właśnie nie wiem, szukałem info na necie ale gubie się w tym. Czy poleci ktoś jakieś hotel/pensjonat na noclegi? Lub miejsxowosc w ktorej dobrze bylo by sie zatrzymać i miejsca w ktore warto bylo by iść. Interwsowaloby mnie rówież czy można przejsć/przejechać za ukrainśką granice i kupić jakieś rzeczy w sklepie ukraińskie jedzenie/alkohol.
#podroze #podrozujzwykopem #bieszczady #bieszczadytrip #ukraina
  • 12
@Sramnapsajakgorucham: najlepiej Wetlina/Ustrzyki Górne, ewentualnie Smerek, Cisna - blisko do wszystkich ważniejszych szlaków. Z Wetliny masz Połoniny Wetlińską/Caryńską, Rawki, Krzemieniec, z Ustrzyk/Wołosatego na Tarnicę różne trasy, na początek powinno wystarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo najlepiej na początek Wetlina, apartamentów do wyboru do koloru, ale np. na bookingu raczej nic nie ma, dużo ludzi ogłasza się np. na grupie fb Bieszczady Porady Noclegi Zdjęcia czy coś takiego