Wpis z mikrobloga

@ludek_ogrodek @Patres @Damiax @PELock @temokkor @Mlyneck @Dziesion @pawel_bo
Pozwolę sobie zawołać kilka osób z tagu #settlers , jak ktoś pisał w przeciągu ostatnich 2-3 miesięcy o Settlersach 3-4.

Ktoś chciałby może popykać w starego, dobrego klasyka "Osadnicy 3"? Ostatnio od tygodnia ogrywam z @michael1v6 przez gameranger, kolejny znajomy ma przyjść jeszcze, ktoś jeszcze chciałby dołączyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#gry #staregry #kiedystobylo #settlers #strategie #rts
Madin5 - @ludekogrodek @Patres @Damiax @PELock @temokkor @Mlyneck @Dziesion @pawelbo
...

źródło: comment_ELWj1uduSYY5sxWacvhhkfVmULx1qA5W.jpg

Pobierz
  • 22
@TwojStaryToKorniszon: Jakiego tagu, settlersy?
wpisałem po prostu wszystko co mi przyszło do głowy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dj_mysz: spoko, tylko ja sam w weekendy najbliższe jestem po 23 dopiero i tak też pewnie zagramy, jak też w tych godzinach będziesz to pisz
@Crystal167: jak będzie czas na Settlers to wołaj
@Damiax: ja gdzieś mam nawet 2 pudła z oryginałami i dodatkami, ale jako, że nawet
@WszystkieFajneLoginySaZajete: odpala "na strzał". Tylko trzeba jako administrator, bo gra trzyma swoje ustawienia w rejestrach i domyślnie windows nie pozwoli na to - crash.
rozdziała max to 1024x768, ale grając na monitorze 1440p nie widzę problemu.

Jedyna niedogodność to to, że nie ma opcji odpalenia tego w okienku, a po alt+tab nie da się już wrócić do gry. Cała reszta śmiga aż miło.
@Zakakaikane: caly czas gramy, ostatnio nawet czesciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro mozliwe ze kolo 11 gramy i w poniedzialek o 20 bedzie nas licze kolo 6-8 osob. Jak chcesz dolaczyc to dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)