Wpis z mikrobloga

W imieniu dziesiątek ofiar, które codziennie tracą oszczędności całego swojego życia przez ten znany od ponad roku atak -- prosimy, BŁAGAMY❗️Kopnijcie/udostępnijcie tego posta wszystkim znajomym, którzy mają internet. Za każde udostępnienie pogłaszczemy redakcyjnego kotka! ❤️:

https://www.wykop.pl/link/4996399/przeslij-ten-artykul-znajomym-zanim-bedzie-za-pozno/

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #policja #banki #pieniadze
niebezpiecznik-pl - W imieniu dziesiątek ofiar, które codziennie tracą oszczędności c...

źródło: comment_VuAvbn7uKMaEQupEFKwTVnrk28y3PIwc.jpg

Pobierz
  • 38
etyka, zdrowy rozsądek i bycie człowiekiem szanującym wszystkich.

XDD

Żebyś sam kiedyś nie trafił na ludzi wyznających takie troglodyckie normy wartości. To nie będzie miłe spotkanie

@RitmoXL: Trafilem nie raz i nikt mnie nie oszukal. Nabierajac sie na takie prymitywne sztuczki te osoby same pokazuja, ze nie maja do siebie szacunku bo prawda jest taka, że nikt z trzycyfrowym IQ sie na to nie nabierze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mietla05: czy ja wiem. Jest duża szansa że ludzie obeznani dzisiaj w nowinkach raczej zostaną do końca życia obeznani z dziesiątków powodów co kiedyś nie byłoby możliwe. Przykładowo:
1) stać nas na nowinki... wszystkie.
2) nie zapowiada się żadna niesamowita rewolucja typu silnik parowy czy cyfryzacja przez najbliższe 100 lat
3) mamy bardziej otwarte umysły
4) dostęp do informacji czyli internet filmiki itd.

Więc rozsądnych ludzi którzy chcą nie bedą mieli
. Jest duża szansa że ludzie obeznani dzisiaj w nowinkach raczej zostaną do końca życia obeznani z dziesiątków powodów co kiedyś nie byłoby możliwe


@Loloman: Tak, na pewno. TV mamy od 100 lat, weź poproś mamę i tatę niech skonfigurują sobie nowy TV, ja jestem obeznany a i tak część ustawień wprowadzałem później, dla mnie smartfon ma wiele niejasności, mimo że komputerami zajmuję się zawodowo.
@Luks_x: No a ja znam babcie które sobie radzą z telefonami jak zapewne np. Ty. Nie mówię że każdy tak będzie miał, bo więkczość to jednak idioci, druga część ludzi to ignoranci, trzeciej się nie chce. Ale są tacy jak sądzę np. ja, który uwielbia nowinki od zawsze i ciągle są na bieżąco i prawdę mówiąc od LAT jest coraz łatwiej zostać na szczycie nowinek. Coraz jest łatwiejszy dostęp do wielu