Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Siema mój umęczony już zestaw Pico 75W + Wotofo serpent mini dogorywa.

Chciałbym wymienić sprzęt na nowy i w sumie pico jeszcze pewnie by dało radę ale wchodzi tam parownik max 22mm, a nie ma już nic fajnego z RTA w tym rozmiarze.

Szukam w Warszawie stacjonarnie Kylin M ale w E-dymach ni ma.

do tego jakieś zasilanie- myślałem o Aegisie Solo ale też brak.

1. Polecicie jakiś sklep stacjonarny albo ewentualnie wysyłkowy z magazynem w EU, gdzie w dobrych pieniądzach kupie taki zestaw?

2. A może coś innego ?(nie wiem czy mesh jest rzeczywiście taki fajny i warto szukac kylina M albo profile RTA czy może jakiś Zeus albo dead rabbit bedzie jednak miał do nich podejscie?)

3.Inna sprawa, że wapuje chyba jednak MTL. Miałem jednego z pierwszych IJUSTÓW i generalnie dawałem rade ogarnąć wtedy te ~50W ale i just umarł i kupiłem wtedy (ze 2-3lata temu) taki zestaw jak obecnie i pale sobie na TC na ~25-30W

4.Czy te ogromne ustniki i wielkie chmury nie będą dla mnie trochę za duże? Rozumiem, że wyżej wymienione parowniki to raczej bezpośrednio do płuc się vapuje?
  • 12
@Choodini88: Kylina M podobno mają w iSmokingu na Centralnym, ale wczoraj jakoś nie widziałem
Jest generalnie spoko, trochę gorzej od Profile RDA, inaczej od Zeus X - chłodna chmura w porównaniu do zwykłych grzałkowców. Coś za coś, jak lubisz gorącą chmurę to mesh nie jest dla ciebie. TC na siatce mesh działa.
@mario972 A siatka w zestawie to nie jest kanthal? Bylem pewien, ze tylko VW.

Kjpilem wlasnue kylin M na cigabuy, bo prawie połowę tanszy i zostaje modlidwa do matki boskiej bezwatowskiej :)
Teraz jeszcze zasilanie. Czy aegis(100W lub solo) na jeden akumulator bedzie wygodny z tym Kylinem? W sensie pewnie moc bedzie oscylowala ~50W, to przy sobie trzeba mieć ze 2 zapasowe akumulatorki na caly dzien. Ale z koleji mody na 2 akuski to z reguły juz są kobyly, ktorych do dżinsów do kieszeni nie włoże
@k3lt: Wziałem w edymie wczoraj Tesle punk 85W. Pico stwierdziło, że weźmie i skończy żywot ot tak i wczoraj w trakcie dnia zdechło całkiem. W zeszłym tygodniu było mocno zalane w burzę w mokrym ubraniu i wtedy zaczął modzik szaleć a teraz już co raz częściej się wyłącza.

Co do tesli ciężka strasznie ale jak ją zobaczyłem na żywo to mnie urzekła, a po wyprzedażach rocznicowych nie za bardzo było w
@mario972: gdzie kupowałeś siatkę z SS316?

na aliexpress pod nazwą

"Digiflavor Mesh wire electronic cigarette KA1 Ni80 SS316 coils for RDTA RTA tank DIY"

znalazłem rolkę.

Być może wcale mi nie potrzebna. Jednak często jeżdze w dłuższe trasy i TC ratowało mnie często przed bobrem i wymianą waty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Choodini88: VandyVape, nie jest niestety jakaś cudowna i trzeba przycinać ale nie ma jakiegoś strasznego dramatu. Podejrzewam że będzie siatka z SS dedykowana do Profile Unity/Profile/Kylin M of VandyVape, ale kiedy? Nie wiem :(