Wpis z mikrobloga

Kurnia mirki. Jest dziewczyna, która naprawdę mi się podoba, koleżanka mojej koleżanki, od której wiem, że ja jej też. Widzieliśmy się pare razy ze względu na wspólnych znajomych, trochę rozmawialiśmy. Ona pierwsza do mnie napisała i przez chwilę prowadziliśmy konwersację. Kiedy zaproponowałem wspólne wyjście po uprzednim zapytaniu, co robi po południu, powiedziała, że ma zamiar odpoczywać i że dzisiaj raczej nie. Stwierdziłem, że to #!$%@?ę i nie mam zamiaru więcej #!$%@?ć jakiś wygibasów, bo to się po prostu nie kalkuluje. Za cały hajs, który wydaje się na randki, prezenty i tak można nic nie dostać w zamian. Podsumowując, lepiej zapłacić i dostać towar pierwszej jakości, niż płacić i dostać zgniłe jajo.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #przegryw #feels #przemyslenia
  • 12
  • Odpowiedz
@yung_jaspis: i dobrze zrobiłeś, gdyby była chętna, to by wyznaczyła inny termin. sam tak miałem, jak ktoś mi odmówił, to za chwile proponował inny dzien i już wiesz czy ta osoba chce sie z Tobą spotkać.
  • Odpowiedz