Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@? . W dzisiejszych czasach naprawdę nie dadzą człowiekowi z niczego się nacieszyć.

Wyszedł sobie nowy serial oparty na DC Universe. " Swamp Thing"
Serial miał być horrorem/thrillerem i mieć 13 odcinków w 1 sezonie.

Póki co wyszedł 1 ! #!$%@? JEDEN odcinek i #!$%@? #!$%@?..... serial anulowany , zamiast 13 odcinków wypuszczą tylko 10 i nie ma drugiego sezonu....

Nieważne że zapowiadał się zajebiście , nieważne że krytycy filmowi byli zachwyceni . Anulujemy bo za mało kasy będzie z tego serialu ( takie info znalazłem w kilku źródłach ) .

Ja tego kompletnie nie rozumiem. Robią nowy serial który zbiera dobre opinie , ludzie inwestują czas i wkręcają się w historie a tu nagle #!$%@? anulujemy bo tak ... (°°

#gorzkiezale #seriale #dcuniverse #swampthing ##!$%@? #niewiemjaktootagowac
Pobierz
źródło: comment_KPQu412xJdBe5cbY0vBt2Hr9jtoFRI4j.jpg
  • 7
@Bazooka: Sorry ale kasa rządzi. Prognozy przewidywały określone zyski ale okazało się że ktoś się jebnął i serial nie dostanie 40mln zwrotu z podatku ale 14 mln. I okazało się że trzeba jakoś te 26 milionów nadrobić oglądalnością co widocznie było nie do zrobienia
@Bazooka: @drzuo: "ma to związek z konfliktem za kulisami odnośnie tego, czym ma być Swamp Thing. Jedna grupa decydentów chciała serial komiksowy mocno osadzony w klimacie horroru, inna chciała procedural ze sprawami kryminalnymi co odcinek. Podobno jest też konflikt podejścia biznesowego do platformy DC Universe, który po wspomnianym przejęciu AT&T ma ulec zmianie"