Wpis z mikrobloga

@Skyler: tak o tego. Dziwne, chodzę tam z okularami odkąd noszę. Zawsze wszystko w terminie i doradzili. Właśnie tam mi pokazali te okulary o których mówisz. Ostatnio tylko w #!$%@? długo czekałem na soczewki i mnie troche #!$%@? bo #!$%@? pewnie zamówienia a mnie zbywali i w sumie miesiac czekałem, ale poza tym wszystko git
Gdzie w #krakow dostane #okulary z możliwością dołożenia nakładki przeciwsłonecznej?

Świat okularów? Kodano? Koczorowski?


@Skyler: a ja mimo wszystko polecam kontakty. Mogę nosić takie okulary przeciwsłoneczne jakie tylko zechcę, jak jadę innym autem to biorę pierwsze lepsze które mam pod ręką. Jak idę na basen to sobie zakładam okularki, a gdy je popsuję to kupuję następne za grosze. Zupełnie inna jakość życia...
@enron: noszę kontakty od ponad 10 lat, nie wyobrażam sobie bez nich życia, mam je przez 95% dni w roku, ale muszę wymienić okulary które czasem mi się przydają i pomyślałem, że fajnie by było jakby miały taką opcję przyciemnienia.
@Skyler uzywam okularow z taka dokladka od poltora roku jakos, polecam bo super sprawa. A dostaniesz taki zestaw u kazdego optyka, ale mysle ze celuj w jakies mniejsze, anizeli sieciowki typu vision express
@Skyler: Zawsze są po prostu ciemne. Można w salonie optycznym wybrać zwykłe okulary przeciwsłoneczne i poprosić aby wstawili do nich przyciemnione korekcyjne szkła. Nie każde oprawki się do tego nadają, ale ja już użytkuję drugą taką parę :)
@Skyler nie wiem jaka marka okularow, potrzebowalem jak najtaniej i jak majszybciej, jakies noname za 200zl + cena szkiel xD nie, w Kaliszu u doktor wzrok
@Skyler: kupowałem jakieś 2 m-ce temu u Wójcika (ale w drugiej placówce na Krowodrzy) okulary z nakładką przeciwsłoneczną i jest git. Obsługa bardzo dobra, cena też spoko. Polecam.
W moim przypadku nakładka przeciwsłoneczna nie była w żadnym stopniu wymogiem. Po prostu dostałem, bo mi się podobały akurat oprawki, które miały w zestawie.
Do poprzednich okularów też miałem nakładkę i nie używałem w ogóle (fotochrom here). Teraz używam, bo mam z polaryzacją.