Wpis z mikrobloga

Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej miłości z taką płodną samicą ze zdjęcia, mocno tego żałuję, niestety rodziców i ich #!$%@? (alkoholizmu) się nie wybiera, który mocno wpłynął na to kim dziś jestem, czyli nikim. Będzie się to za mną ciągnęło całe życie, ja #!$%@?.
#przegryw #depresja #takaprawda
N.....a - Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej ...

źródło: comment_V5wmGEpqbR8d62w6XertG5TrenfYWDtR.jpg

Pobierz
  • 52
@Niedoszly_kierowca: te zdjęcia i historyjki w serialach to wszystko pokazówka byś się właśnie tak czuł, coś ci podpowiem: #!$%@? to bo te wszystkie nastoletnie miłości i wyjazdy i spontaniczne r00chanko na dziko podczas wyjazdów pożyczonym samochodem ojca Oskarka to jest blef jak #!$%@? i takie coś przeżyło może 5% nastolatków a i tak były to raczej tzw banany z większych miast xD to jedna wielka mistyfikacja popkultury i tyle, ja miałem
@Niedoszly_kierowca: ale bzdury piszesz, jakby życie zależało od tego czy miałeś, ważne co dziś, a nie co wczoraj czy co jutro, bo jedynie na dziś masz wpływ... życie układa się różnie, czasu nie cofniesz a czasem najlepsze jeszcze przed nami, no chyba że już po 70 jesteś
no bo co to jest 20 lat jak jeszcze 50 lat...
@Niedoszly_kierowca:
Najgorsze że to będziem się z są tobą ciągnęło całe życie. Ja nawet jak będę miał 30 lat to i tak będ się rozglądał ząb tymi młodymi, bo nigdy nie miałem szkolnej miłości i przez to nie będę szczęśliwy.
Wyjechana laska lvl30 po karuzeli #!$%@?ów nie pomachaj cię szczerze tylko będzie cię miała za beta stabilizator. W latach szkolnych nie mamy kasy więc jeśli dziewczyna nas kocha, to jest to
@Patrycja1994:
Ja tam byłem w technikum i było tam od #!$%@? dziewczyn, bo szkoła pokączona z technikum fryzjerskim. W klasach chemicznych było zawsze około połowa dziewczyn, a w fryzjerskich same dziewczyny.
„Gwiazdek” nie było. Chyba taka jest różnica między liceum a technikum.
W szkole i w klasie widziałem że jeden chłopaka z klasy ma po kilka/kilkanaście wielbicielek z klasy.
Albo jeden chłopak z mojej klasy miał wielbicielki z innej klasy.
Zasada