Wpis z mikrobloga

Nie polecam fryzjera na kacu. Na kacu masz wyostrzone zmysły przynajmniej ja tak mam. Jak jest gorąco to jest #!$%@? gorąco. Jak coś boli to w #!$%@? boli itd. W ogóle fryzjer. W salonach nie ma fryzjerów tylko fryzjerki. Facet jak jest fryzjerem to szanuje się na tyle zostaje barberem. I kasuje 80 Zeta za robote. A te #!$%@? biorą po 45 o zadowolone, na torcie by więcej zarobiły ale mniejsza. Salony #!$%@? mają takie obłożenie że musisz zapisywać się na godzine. W moim rodzinnym mieście czegoś takiego nie ma. Idziesz do sprawdzonego fryzjera mówisz tak jak ostatnio, 10 minut i po sprawie. No ale wyjazd na studia to też duże miasto inne zasady itd. idę zapisany na 11 więc przychodzę 5 po żeby sobie dopily te dupery kawkę z rana. Na wstępie mi mówią a to Pana poprosimy do salonu obok. Myślę luz to zaledwie 5 metrów obok. Wchodzę do salonu a tam typiara siedzi cała w tatuażach jakby wyszła z pierdla i dopiero co dostała robotę od wymiaru sprawiedliwości. Tylko niebezpiecznie trochę, bo jak siedziała, to z nożyczkami nie bardzo ale mówię #!$%@? nie oceniam po wyglądzie. Na wstępie na ryj do mnie no 10 minut spóźnienia to będzie z jednym myciem. I już wiem z kim mam do czynienia. To nie jest zwykły fryzjer tylko królowa L'Oreal, hrabina Szauma itd. Ale akurat mi to pasowało bo średnio lubię mycie włosów. Tzn sam sobie uwielbiam myć włosy ale nie lubię jak ktoś to robi za mnie. Najlepiej jak są uczennice i uczą się zawodu. Bo one się starają masaże #!$%@? muje i czasami nawet dygnie. No ale nie ma uczennic więc obsługuje mnie grypsiara. Upał tego dnia był jak #!$%@? i oczywiście na myjce jeb gorącą wodą po moim łbie. Myślałem że jej jebnę nie minęło 5 minut wizyty a ja na kacu i #!$%@?. Trochę się bałem #!$%@? jej luja ogluszacza przez jej przeszłość kryminalną. Dlatego też grzecznie poprosiłem żeby woda była zimniejsza. Ale się #!$%@? zdziwiła że raczylem cokolwiek powiedzieć. To powiedziała że to idealna temperatura żeby działały środki itd. Ja na to że #!$%@? mnie to i poproszę troszkę zimniejszą. Niby zrobiła zimniejszą ale nie było zbytnio różnicy. Dobra umyła głowę idę na fotel. Wysłuchała instrukcji i jedzie z nożyczkami. Tylko że ja na kacu nie wiem czemu mam mega katar. Ona #!$%@? mi tył głowy a mi w tym momencie zachciało się kichnąć. i już oczami wyobraźni widzę tę scenę jak po kichnięciu mam przez środek łba pasek wygolony prawie na łyso. Stwierdziłem że #!$%@? i z nią nie gadam po tym jak obraziła się za wodę. Wiecie jak to jest trudne żeby powstrzymać kichnięcie. Robisz głupią minę wyglądasz jak jakiś troll. Ja nie wiem jak wyglądałem po miałem zamknięte oczy ale nie wyglądało to pewnie najlepiej z jej perspektywy kiedy cięła mi wlosy. Wyglądało to pewnie tak jakby obcinała mi palce zamiast układać fryzurę. Ale #!$%@? zwycięstwo wytrzymalem. Jak siedzicie na tym fotelu to ja zawsze mam tak że łokcie wystają lekko za fotel. Te łokcie wiadomo na jakiej wysokości są względem fryzjerki. No #!$%@? ewidentnie szukała bolca bo niby przypadkiem ale zawsze się nadziała. Już wiem skąd one biora te pasty do włosów. Znowu zrobiłem ta minę bo wyobraziłem sobie jak #!$%@? mi gałe i zaczęło cofać się wczorajsze 8 piw. I teraz najgorszy moment.Te nożyczki co są takie że nie do końca tną, tylko tam przerzedzają. #!$%@? nimi i te drobne włoski mam na całym ryju. Swędzi w #!$%@?, gorąco, jeden wpadł do nosa - Nie wytrzymalem. Jebnalem takiego smara na lustro że #!$%@? paczka misi z Haribo by mogła powstać. Hara jak #!$%@?. Jak przeglądałem się w lustrze osmaranym to wyglądałem jak Shrek. #!$%@? powiedziała na zdrowie i nie zauważyła. I teraz to były najdłuższe 2 minuty mojego życia, żeby nie widziała. Druga była gdzieś na fajce więc #!$%@?. Ale nie zauważyła do konca. Rzuciłem 50 na stół i wybiegłem bez reszty #!$%@? te resztę weź se te resztę. I teraz już wiem że tam nie wrócę. Bo na bank się skapnely. Dlatego nie polecam na kacu wbijać do fryzjera.

#pasta #fryzjer #kac #afterlutex #luta #barber #nieautorskie