Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wasza dziewczyna też zakazuje wam pisać ,,pa,, do innych(zwłaszcza koleżanek)?

Ona uważa, że jestem śmieszny gdy piszę tak do kogoś na pożegnanie. Albo gdy się o coś kogoś pytam, kończę rozmowę, często pisze ,,pa,, - jakieś dziwne przezwyczajenie, a ona mówi, że dzięki temu jestem dla nich miły i pokazuje że się nimi interesuje i najlpiej jakbym urywał rozmowę. (Najlepiej jakbym nie miał żadnych koleżanek)

Ona uważa że to ja obraża, i że jestem za miły dla tych ,,szmat,,???? A Pa powinno być zarezerwowane tylko dla partnera I ją to krzywdzi

Co sądzicie

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Mirki, czy wasza dziewczyna też zakazuje wam pisać ,,pa,, do innych(zwłaszcz...

źródło: comment_acEu4WVuxhivFDiehESTTxj7oTnuoZwh.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Nie powinno się pisać pa( chyba że do partnera) 4.5% (188)
  • Można pisać pa do przyjaciół 8.4% (354)
  • Pa można dla wszystkich 87.1% (3653)

Oddanych głosów: 4195

  • 100
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jak ją to #!$%@?, a ty masz to w dupie, to nie możesz przestać pisać "pa" ? Problemy XXI w, ja #!$%@?, ludzie bądźcie trochę samodzielni. Przerażające dla mnie jest to, ze taki banał musisz być rozstrzygany przez osoby trzecie.

  • Odpowiedz
@Zulf: Bo teraz zabroni mu pisac pa, a potem za spojrzenie w kierunku innego różowego paska się obrazi. Trzeba postawić granice i tyle. Byłem w podobnej sytuacji i zrobiłem jak radzisz. Miałem serio #!$%@? na koleżanki i rozmawiałem z nimi tylko bo same pisały a nie chciałem być niemiły. Jakie było moje zdziwienie ze po ucięciu kontaktu z tymi koleżankami mój różowa ucięła różne rzeczy które robiła mi i ja je
  • Odpowiedz
@jmuhha: Czy twoja dziewczyna ma 15 lat? Bo jeśli tak, to zachowanie jest zrozumiałe. Jeśli ma więcej, oznacza że jest niedojrzała mentalnie, i jeśli nad tym problemem jest nie popracuje, będzie coraz bardziej chciała regulować Twoje życie.
  • Odpowiedz