Wpis z mikrobloga

@Cichy_Ignorant: wymaga skilla to na pewno, ale jak go ogarniesz to jest potęga :) sprawdza się świetnie jako pogromca innych lekkich czołgów :) epickie HE podobne do tych z czarnego buldoga <3 + magazynek to jak dobrze polosuje to przeciwnik z podkulonym ogonem, połową martwej załogi i pulą HP pomniejszoną o 600 - wykonuje taniec śmierci :D
@wuju84: @vomalio: A teraz pytanie, czy jako premka do zabawy/trenowania się nadaje? Premek to ja już trochę mam (zwłaszcza po BM), dlatego mocno się zastanawiam, czy go kupować. Miesiąc temu wziąłbym bez zastanowienia. Zarabia to jakoś w miarę? Bo jak już miałbym grać tym, zamiast inną premką, to fajnie by było wychodzić dosyć dobrze na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korbuzz: zależy ile golda załadujesz pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak lubisz kołowce to fajna sprawa, ale ja teraz robię 6 i ni cholery nie wiem jak tym grać. Na teście grałem 8/10 i się lepiej odnajdywałem xD
Na pewno lepszą opcją będzie lt432 jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vomalio No właśnie mam już praktycznie 8 i coś tam się udaje czasami. Z golda na premiach praktycznie nigdy nie strzelam. Lt-432 zarabia lepiej od panharda? Głównie to jakbym miał już kupić to chciałbym kupić lekki pod misje i do zarabiania luźnego.
@korbuzz: jeszcze jak :) oczywiście musisz go opanować, potem daje mnóstwo funu. Osobiście po zgaszeniu gwiazdek na grindowanych liniach zawsze w pierwszej kolejności to nim właśnie latam :) Zarabia przyzwoicie :)
@vomalio: złota prawie nie wożę, nim się albo rozwala inne LT albo zajmuje pozycję na dupie wroga, wtedy z reguły zwykłe ammo wystarcza :D
@wuju84 Lepsza, gorsza? Głównie chodzi mi o czołg do zabawy + misji, a jak będzie dobrze zarabiał to będzie dodatkowy atut, o ile opłaca się je kupić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korbuzz: no spójrz jak jeżdżą normalne lajty, a jak kołowce. Zarabiasz raczej podobnie, a style gry w sumie podobne. I jednym i drugim możesz wyjechać yolo na przeciwników, tylko na lt może coś odbijesz. Jeśli chodzi o fun, to ja zdecydowanie wolę magazynki niż plujki z alfą 180. Raczej nie można wypróbować ich teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W zasadzie to na wyczucie - jak wolisz pasywnego
@korbuzz: moim zdaniem lepszy panhard :)
@vomalio: e no do spota jest też ok jak najbardziej, pozwala bezczelnie wjechać na środek mapy i robiąc bączki wrócić żywcem z co najwyżej jednym kulawym kółkiem :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: gorzej ze jak wyjedziesz na środek prohorovki to prawie nic nie zaświecisz xD poza tymi blisko, no ale będę to testował mocniej. Jak 7 jest już lepsza to dobrze, bo mam już właśnie 2 gówno tanki w garażu i nie chce kolejnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vomalio U mnie na 6 po przejściu go wn8 jest około 1000-1100. Na 7 natomiast około 1500. Głównie dlatego, że czasami mi się nie chciało i próbowałem taktyki yolo, a czasami jak dostałem w koło z przebiciem na drugą stronę to jechałem jakieś 30/h, co już pozwala trafić każdemu w ten czołg xD