Wpis z mikrobloga

Jak zauwazyl jeden z uzytkownikow reddita, ostatni patch ktory "poprawial" mechaniki rozgrywki wyszedl 22 Stycznia 2019.

EA zostawila gre w obecny stanie poprzez ostatnie 5 miesiecy i skupila sie na wypuszczaniu kolejnych zepsutych SBC i nowych przekokszonych kart.

Bez obaw, pod koniec wrzesnia jest zapowiedziany nowy patch, ktory skupia sie na nowej szacie graficznej menu i prawdopodobnie odswiezenie wygladu kart. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
  • 14
ostatni patch ktory "poprawial" mechaniki rozgrywki wyszedl 22 Stycznia 2019.


@prodigi: ale ot chyba tak powinno być. Tak na prawdę ostatni patch poprawiający rozgrywkę powinien być 3-4 tygodnie po premierze i już działać poprawnie.
Na chwile obecną nie widzę większych problemów oprócz kick off glitcha na którego chyba i tak znalazłem sposób dla siebie.
@prodigi: robią aktualizacje gameplayu to zleee, bo huurr durr powinni od razu pełny produkt wypuszczać przy zakupie. Nie robią to też źle, bo się nie interesują, oj ludzie haha
@SpiderFYM: Prócz kick off glitch też warto wspomnieć o tych wrzutkach z podbicia czy el tornado, czy tam strzałach, la krokieta przez całe boisko , i serwerach które są przeciążone bardzo często.

Ja nie oczekuję jakiegoś mega realizmu no ale bez przesady...
@Fifi7: Ogolnie wrzutki za zbyt OP, L1 + wrzutka w polu karnym wystawia Ci pilki na strzal duzo lepiej niz normane podanie, bo obroncy po prostu glupieja jak pilka jest zawieszona, a napastnik biegnie do niej jak po sznurku.
@prodigi: Znerfili finezje to nagle wrzutki po podbiciu i wysokie stały się op.

Wystarczy popatrzeć jak grają prosi i widać jak na dłoni co jest op. Tylko czy tak wygląda piłka nożna że zawodnik jak jest przy linii to sobie jeszcze podbija piłkę by dośrodkować, chyba nie widziałem nigdy w życiu w meczu który oglądałem na żywo by ktoś tak zrobił...

Zero wspólnego z piłką nożną...

Ciągle jakaś luka w gameplayu