Wpis z mikrobloga

Mirunie pomocy

Mam kompa stacjonarnego z Win10 po włączeniu kompa mam internet jakieś 3 minuty potem pokazuje mi sie komunikat. Jak zrestaruje kompa sytuacja się powtarza. Inne urządzenia typu samrtfony czy lapotopy działają ok. W zeszłym tegosniu 6 razy reinstalowałem system z powodu tego błędu. Miałem tydzień spokoju i dziś znowu się pojawił.

#komputery #windows #siecikomputerowe #pcmasterrace #serwispc
Pobierz Czarna_Eminencja - Mirunie pomocy

Mam kompa stacjonarnego z Win10 po włączeniu kompa...
źródło: comment_hTKeGBtTaEtA9wowdlUorISCthclu3IX.jpg
  • 41
@Coario: tak za free, ale ręcznie klikasz w poszczególne sterowniki natomiast program kupiony daje pełną atomatykę plus kilka innych bajerów

@HaPPe: nie musi wszystkiego pobierać może sobie wybrać to od karty sieciowej i już ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze nam synek coś #!$%@? jak mało zaawansowany użytkownik pc i pobierze sterowniki nie te co trzeba a dobrze wiemy że jest ich w pyte
@Invisible22 tak sprawdzalem, co ciekawe jak pojawia mi sie ten blad to do routera juz po kablu mnie nie wpusci
@CyberDeath router dzisiaj byl resetowany juz 2 razy, a tak to raz w miesiacu tplink jakichs, nic nie kombinowalem w systemie używam komputera do ogladania filmow itp.
@Zeotares to też robiłem

Co ciekawe komputer bardzo wolno dziala zanim sie internet wyłączy.

@Wu70 tu jest problem bo plyta to asrock i nie maja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarna_Eminencja: Weź to odpal z jakiejś płytki np. Kasperski rescue cd czy coś podobnego i przeskanuj całego kompa. To mulenie w czasie kiedy jest podpięty do sieci jest podejrzane.

IP zapewne pobierasz po dhcp, skoro tel i inne urządzenia działają to jest ok.

Możesz spróbować jeszcze po utracie netu pinga do routera.