Wpis z mikrobloga

  • 0
No właśnie bardziej mi pasuje fv bo mobilny na fl jak znalazł ale ciekawe czy ta wieża coś odbija bo rzadko spotykam ten czołg. Amx teraz jak ciężkie będą miały 3 sloty na dyrektywy to też wydaje mi się że ok i czas to odbija bo wiele razy się od niego odbilem
  • Odpowiedz
@normalny_swir: Mam na FV ponad 500 bitew - Ma bardzo fajne działo, 226 peny sprawia że goldów praktycznie nie używasz, wieża jest całkowicie nieprzewidywalna - raz wchodzi T-43 a w następnej bitwie grille 15 się odbija xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zenek_ mam do wyboru te jaxdzke 8,8 ,laita uda t92, brytyjskiego fv4202 i francuskiego amx 49 ten taki jak liberte ale zwykły a i jeszcze jest jakaś niemiecka pantera ale to to WGL szrot
  • Odpowiedz
czyli idzie coś i grać tym rozumiem tak?


@normalny_swir: Jak najbardziej. To jest typowy czołg wsparcia, bo nie ma zbyt wysokiej alphy, pancerzem również dużo się nie ugra, ale masz bardzo dobrą penę i jesteś w stanie przebijać nawet HTki. Oczywiście należy grać jak najczęściej na hulldowna i nie stać jak melepeta bez ruchu, bo tak jak napisał Mirek kexus512 wyżej, wieża może czasem wpuścić jakiś strzał totalnie z dupy, a
  • Odpowiedz
@normalny_swir: Są 3 dobre czołgi w tej grupie. FV4202, AMX M4 i T92. Każdy to inny styl i każdy jest przyzwoity. Zależy od ciebie czym lubisz grać. Trudno mi coś doradzić, bo wszystkie czołgi są ok, ale wszystkie są inne.
  • Odpowiedz