Wpis z mikrobloga

#opinie #recenzja #minirecenzja #telefony #leagoo #bangood

Leagoo M13
Telefon kupiłem za 450 zł (bo VAT i wyższa cena telefonu wtedy). Obecnie kupi za 310 zł na Banggood.
Produkt zachęcił mnie 4GB RAM pamięcią i niską ceną. Wyświetlacz odwzorowuje kolory bardzo dobrze.
Jest to drugi telefon tej marki. Poprzedni model to był Kiicaa Mix za którego zapłaciłem 380 zł, i byłem mega zadowolony.
Niestety w tym telefonie doświadczyłem duży regres.
Jak w moim starszym telefonie zdjęcia wychodziły znakomite, jak za jego cenę, to tu mamy bardzo słaby aparat. Wyraźny szum nawet za dnia.

Jego rozdzielczość to 1280x600, czyli okrojone HD po wąskiej stronie. Nie przeszkadza to zbytnio, ale spotkałem się z dużą wadą - nie obejrzymy filmów w 60 FPS na Youtube, gdyż odtwarzacz nie pozwoli ustawić wyższej rozdzielczości niż 480p.
Przewijając palcem między ekranami na ekranie głównym, mam wrażenie jakby wyświetlacz nie potrafił wyświetlić więcej niż 30 FPS. Obraz traci mocno na ostrości gdy się porusza.
Domyślne skalowanie ekranu, które jest ustawione powoduje że mamy rozdzielczość ułamkową 853.333 x 400. (zmiana na 405p w "opcje programistyczne"naprawiło problem - 864x405)

Lepszy procesor niż ma większość telefonów w tej cenie jest na plus, gry na nim działają płynnie, np. GTA San Andreas powinno się nie zacinać.

Do telefonu włoży 2 karty Nano SIM oraz dodatkowo kartę Micro SD. Nie jest to hybrydowe rozwiązanie, to na plus.

Telefon w okolicach 300 zł, czy polecam? NIE. Przez rozdzielczość (co powoduje problem z YT) i klatkowanie obrazu. Jest to uciążliwe. Chcecie mieć dobry i tani telefon, polecam Leagoo Kiicaa Mix (JPG.
Działa mi wciąż, ale mam obity ekran. Akurat wtedy nie miałem założonego silikonowego futerału.
rukh - #opinie #recenzja #minirecenzja #telefony #leagoo #bangood 

Leagoo M13
Tel...

źródło: comment_Dg6gRXBqVvs87POkKGrUdlgNcAKwIAGW.jpg

Pobierz
  • 3