Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Żałujecie czegoś? Ja żałuję wielu rzeczy. Niektórych znajomości, niektórych wypowiedzianych słów, rzeczy, których nie zrobiłam... Tak można wymieniać długo. I najgorsza w tym wszystkim jest bezsilność- nie da się z tym już nic zrobić, nie da się cofnąć czasu. #!$%@? uczucie, nie?

#feels #oswiadczenie #zalesie #rozkminy #rozkminyzdupy #gownowpis

  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quercy: o przyszłości też warto pamiętać. Zapomniana historia lubi się powtarzać ;) Warto też analizować wszystko, by w przyszłości podejmować lepsze decyzje :P

@Ataxia: Bywają dużo bardziej nieszczęśliwe osoby niż ja. Nie byłeś też "tam", bo każdego historia jest unikalna, każdy odczuwa inaczej, ma inny próg wytrzymałości, inne wartości... Nigdy w 100% nie będziesz wiedział co myśli i czuje inna osoba.

Jeżeli szczęście to tylko i wyłącznie zapomnienie i stępienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Noicozezebowniemam: to przeszłość czy teraźniejszość? Jeżeli teraźniejszość (mam na myśli ten stan) to na prośbę o pomoc nie jest za późno. Takie rzeczy odbijają się bardzo mocno na ludziach, zostawiają blizny na psychice, ale z odpowiednią pomocą powinieneś dać sobie radę. Rodziny się nie wybiera, w przypadku ojca to nie jest jego wina, że jest chory i choć to ciężkie, czasem trzeba się "męczyć" z takimi ludźmi. Jednak możesz żyć dalej,
@night_witch95 to już się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczęłaś się w tej dupie urządzać. Zarówno do szczęścia jak i nieszczęścia można dojść na wiele sposobów. Nie muszę znać twojego żeby wiedzieć gdzie jesteś.

Dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie szukasz refleksji ani pomocy. Karmisz się litowaniem i atencja. Dawanie ci tego niczego nie naprawi, wręcz przeciwnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ataxia: a kto pisał, że ja jakiejkolwiek pomocy szukam albo atencji? XD takiej pomocy to się szuka najwyżej u psychologa, a nie na wykopie, więc coś Ci się pomyliło. Chyba na siłę chcesz komuś wcisnąć swoje racje, swój sposób bycia i myślenia. Ogarnij się, dorośnij i nie pierdziel kocopołów. Wykop już Ci wszedł za mocno, bo nawet nie ogarniasz co czytasz, pora się chyba wylogować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki_bulbazaur: Teoretycznie się da, zależy od osoby i jej granic wytrzymałości :P Ja np wybaczać za bardzo nie potrafię jeśli już ktoś mnie mocno zrani, więc jestem skazana na dźwiganie tego ciężaru, a szkoda, bo takie wybaczenie potrafi być mocno wyzwalające. Ale dobrze, że wyszedłeś na prostą, nie robisz już tyle złych rzeczy i uczysz się na błędach. Cieszy mnie to :)