Wpis z mikrobloga

MARIAN JAK NIE BRAŁEŚ UDZIAŁU W WYBORACH TO NIE MOŻESZ NARZEKAĆ!

o curwa to patrzcie:

Zacznijmy od tego, że media kłamią. Doskonałym przykładem niech będzie informacja o tym, jak to rzekomo podnosił się w Krakowie poziom Wisły, gdy tymczasem nadal #!$%@? grają (tylko Cracovia!). Szczęśliwie kłamią głównie w sprawach niezbyt istotnych jak polityka, więc właściwie można się tym nie przejmować. Ludzie światli wiedzą, że teatr, który oglądamy w ramach politycznej walki jest reżyserowany przez reptylian czuwające wężowe istoty wespół z reptyloi wyklętym plemieniem żmijowym. Role są już rozpisane i wszystko powoli zmierza do raczej przewidywalnego zakończenia.

Zacznijmy od dobrych stron. Bez wątpienia istotnym plusem jaki przyniosły te wybory jest klastrowy buldupy na wykop.pl i wśród losowych przedstawicieli elit. Wiele z tego nie mam i krótka to podnieta, ale zawsze człowiek może chwilę się nacieszyć.

Rzeczywiście pewną niedogodnością może tu być fakt, że zwycięzcą jest partia z dość swobodnym podejściem do takich przesądów jak racjonalne wydatkowanie środków z budżetu państwa, rozum czy godność człowieka. Ale niech sobie każdy odpowie w serduszku - czy naprawdę mając na szali budżet i płacze na wykop,pl ktoś wybierze budżet?

Potem mamy długą listę powodów do narzekań. Gdybym był populistą to bym napisał, ze liczy ona póki co 51 powodów bo 52 czeka na Brexit. Ale przecież nie jestem, więc zadam tylko kilka pytań retorycznych:

1) jak bardzo #!$%@? musi być PiS, że taki wynik robią starzy komuniści przefarbowani na lewicę, byli członkowie PZPR, ZMS i ZSP?
2) jak bardzo #!$%@? musi być opozycja, że PiS robi taki wynik ludźmi o charyzmie Beaty Szydło czy Jadwigi Wiśniewskiej?
3) dlaczego tak trudno jest dostać waniliową coca colę?

Jeśli więc pytacie kto te wybory wygrał to odpowiadam, że ja - bo nie brałem w tym guwnie udziału i świetnie się z tym czuję. Kolejny raz potwierdza się moja teza, że bardziej prawdopodobne jest, że z Niebios wychynie Palec Boży i namaści nam Króla - Filozofa, niż to, że w efekcie mojego głosu coś się dramatycznie zmieni.

Polecam ten styl życia. Na te jesienne też nie pójdę. A tym, którzy będą buldupić jak to przez takich co nie chodzą na wybory Polska jest smutna i nienormalna dedykuję słowa, które Dawid przekazał Saulowi:


#marianbaczalcontent #polityka
  • 7