Wpis z mikrobloga

dobra PaulStanley poszedł na trening wudżitsu, tera przetrzeźwiał i oto moje spostrzeżenie dot. #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Oto przykład Darka i Marka, porównywalny wiek, około 30.

Darek jest taki #!$%@? śmieszek, myśli że jest w #!$%@? zabawny i zajebiście przystojny (xD nie jest no ale niech ma chłop marzenia), więc podbija do mnie bo mam akurat nogi na wystawie.
Darek to najlepszy majfrend mojego znajomego (który przepraszał mnie conajmniej 2 razy podczas całej imprezy za jego zachowanie), ogólnie zna moją mordę już od paru lat, ALE DZISIAJ ODKRYŁ PAULSTANLEY JESTEŚ HOT XD
PS. Od Darka czuć nie tylko alkoholem, ale także chęcią bezwzględnego zamoczenia z nutką desperacji.


Darek po kilku godzinach chlania i podbijania do innych lasek (i bardzo dobrze XD) przylazł do mnie na poważną rozmowę PAULSTANLEY O CZYM MYŚLISZ
Jestem prostym człowiekiem i mimo bycia kobietą potrafię myśleć o niczym, jednak Darek wie #!$%@? lepiej i drąży jakąś terapię behawioralną spod znaku dżin i tonik.
Cała rozmowa to była farsa, on próbuje mi udowodnić że myślę o nim XDDDDDDDDDDDDD


Darek poleciał chyba po następną butelkę czegkolwiek, w międzyczasie siada obok Marek - ten z kolei nie wstawiony jak Messerschmitt. Marek normik, nie dynamiczny jak Darek, i też nie jakiś tam #gigachad
Konstruktywna rozmowa o ekonomii, brexicie, strefie euro, komputerach, systemach operacyjnych i app develompment.

Wynik?


Ale mnie ręka swędziała żeby mu #!$%@?ć XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Taki obraz wasz #niebieskiepaski
Zastanówcie się czasem co #!$%@? XD

#rozowepaski #logikarozowychpaskow troche #zwiazki w sumie
  • 14
@PaulStanley: zrozum że świat nie kręci się wokół ciebie i każdy ma w dupie co ty znosisz, ja też jak wyhaczam szmate do ruchania to nie podchodze do niej jak do księżnej angielskiej xD Szkoda czasu, nie ta to następna. Więc tak sie nie podniecaj bo chłopak już o tobie nie pamięta a ty zaraz na tym sobie samoocene zbudujesz że do ciebie jakiś #!$%@? mateusz podbił xDD