Wpis z mikrobloga

#madki #dzieci
Zastrzelcie mnie. Dostałam maila o zrzutce na zakończenie roku zlobkowego. Zrzutka po 100zl od dziecka. 25 dzieci. 4 panie.
Na prezent maja być kupione bony do galerii handlowej (°°
Serio to nie przesada? Mój mail, ze to chyba trochę za dużo pozostał bez odpowiedzi.
Wrzucę #warszawa bo może w stolicy ceni się prezenty bardziej :/
  • 131
  • Odpowiedz
@magrusia: To nie przypadkiem decyzja mamuś/tatusiów z czegoś typu rada rodziców?
W podstawówce miałam taką nawiedzoną w radzie, która zbierała na srebrne wisiorki na imieniny dla nauczycielek (nie wycowawcy, wszystkich nauczycielek), kazała się składać na upominki na walentynki itd. Gruba przesada. Ale przynajmniej klasa miała najlepszą średnią w szkole. Co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
@JustLusca Z propozycja wyszła mama, która jest takim opiekunem grupy. @pekniety_tapczan na swojego maila (wysłanego do wszystkich, bo mama opiekunka wysłała maila do wszystkich rodziców) dostałam już prywatna odpowiedz. Ze nikt oprócz mnie nie uważa ze to była przesada. Nie wiem czy ma odpowiedz wszystkich czy tylko tych na tak, bo ci na nie siedzą cicho.
Jestem #!$%@? i cieszę się ze nie siedziałam cicho. Ale składka ruszyła już wczoraj.
  • Odpowiedz
@magrusia: Oczywiście, że nie ma odpowiedzi od wszystkich. Przecież w życiu nie przyznałaby się, że zrobiła coś nie tak. Znając życie to jest typ mamusi co zawsze ma "wyższe aspiracje", a w biedronce zawsze prosi o rozmowę z kierownikiem. Pamiętam jak moja matka wracała #!$%@? z wywiadówek właśnie przez takie przeambitne Grażyny zakochane w swoich kaszojadach. Na pewno jak prywatnie porozmawiasz z innymi "koleżankami" to znajdzie się wiele takich, które uważają,
  • Odpowiedz
  • 43
@pekniety_tapczan 4 ciocie, które maja dostać bon i kwiaty i 3 panie, co maja dostać tylko kwiaty.
Obgadywanie mnie nie rusza. Młody chodzi do zlobka do końca czerwca, a potem zmieniamy dzielnice, wiec w przedszkolu się nie spotkamy.
Borze. To dopiero Zlobek. Ileż jeszcze takich mamuś mnie czeka, i potem być może trzeba będzie ustępować, dla dobra bombelka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@magrusia: U mnie w przedszkolu zbierałem po 30 zł (2 nauczycielki, 1 pomagająca, babeczka od rytmiki i dyrektorka). Można? Można :)
A ha, też Warszawa.
  • Odpowiedz
@magrusia: gdyby to byl super żłobek to bym lekką ręką dała 100. Jesli to byloby pozegnanie i przejscie do przedszkola. Ale jesli nie jestes zadowolona to dalabym po prostu 50.
Biorac pod uwage ze to sa 3-4 panie + 3 dodatkowe osoby. Lacznie 7-8 pan a bukiet taki sensowny to tak zaczyna sie od 70-80 zl. 80x8. Wiec przy 50 zl skladki zostaloby 600 zl do podzialu na 4 osoby. I
  • Odpowiedz
@magrusia:
My na zakończenie żłobka robiliśmy zrzutę, ale nie na prezent dla pań, tylko na doposażenie placówki. Dokładnej kwoty nie pamiętam, ale to było coś rzędu 50zł.
Potem było za to kupione ileśtam ręczników i kompletów pościeli do łóżeczek...
  • Odpowiedz