Wpis z mikrobloga

Ustalmy grzechy Roberta Biedronia:
- przemoc domowa wobec matki
- zamiatanie pod dywan pedofilii w Słupsku
- nepotyzm- dał typa z którym się gździ na pierwsze miejsce na liście
- niejasne finansowanie kampanii, możliwe nielegalne finansowanie z Niemiec
- zwolennik zabijania dzieci nienarodzonych w tym również nienarodzonych homoseksualistów
- elektorat złożony z karyn
- fantastyka na temat energetyki

Plusy Roberta Biedronia
- no jest fajny, ma fb i insta i jeździ na rowerze

#biedron #neuropa #4konserwy #polityka #wiosna
Pobierz I.....o - Ustalmy grzechy Roberta Biedronia:
- przemoc domowa wobec matki
- zamiata...
źródło: comment_kJ9BHU5eU2TwtV6WkjU6JtPJsMQGuxvB.jpg
  • 25
@ImInLoveWithTheCoco:
1. Punkt to jakieś xd przecież Biedroń pochodzi z patologicznej rodziny.
Wypowiedź matki:
"Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas [...], nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy, co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem."
Czepianie się kogoś, że urodził się w patologicznej rodzinie jest takie prawicowe.
2. Zgadzam się.
3. Zgadzam się, ale wydaje mi się, że jesteś fanem jkm. A to
@ImInLoveWithTheCoco: Nie skłamał - kiedy się o tym dowiedział to zareagował. Robicie czystą polityczną aferę, jakby Biedroń z premedytacją ukrywał to, że jakiś trener tańca sypiał z dziewczynami w wieku 14-16 lat.

Można tylko przypuszczać skąd wziął na grubą kampanie plus grubą impreze otwarcia hajs.


@ImInLoveWithTheCoco: Dowodów brak. Gdyby były to wiosna byłaby już dawno pogrążona.
1. Punkt to jakieś xd przecież Biedroń pochodzi z patologicznej rodziny.

Wypowiedź matki:

"Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas [...], nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy, co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem."

Czepianie się kogoś, że urodził się w patologicznej rodzinie jest takie prawicowe.


@JakovKarnic: ale św. Tomasz patrzy..., @ImInLoveWithTheCoco napisał, tylko że Biedroń użył przemocy wobec matki, a Ty piszesz,