Wpis z mikrobloga

Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do pracy (°° Może lepiej by było być patolą i żyć na kocią łapę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. W wuju mam 500+ na pierwsze dziecko. Niech mi zagwarantują żłobek i dadzą iść do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #dzieci #ursynow
FenkSzui - Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do...

źródło: comment_m4og5y9n9zqpbnUZOk1BtCa6V043OQYB.jpg

Pobierz
  • 189
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@FenkSzui: W Gdyni w przedszkolu rozwiązali to nieco inaczej. 

Podzielili rodziców na 2 grupy. Pierwsza to ta gdzie rodzice z pitów rozliczali się w lokalnym US, a druga to Ci co zrobili to gdzie indziej.

Wszystkie dzieci z pierwszej grupy się dostały ( ͡ ͜ʖ ͡), a pozostałe dzieci z 2 grupy wg. ustalonej punktacji konkurowały o pozostałe miejsca ¯\_(ツ)_/¯
@FenkSzui dokładnie znam ten ból, tyle że na Mokotowie.
Wkurza że miejsca zajmują dzieci bezrobotnych, ze związków nieformalnych albo ludzie po prostu trzymają miejsce w razie czego jak się dostają a dziecko siedzi w domu z babcią.
Ostatnio żona wracała do pracy i policzyliśmy że bardziej opłacało się nie wracać do pracy tylko machnąć drugie niż pracować i bulic za prywatny żłobek. To straszna paranoja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FenkSzui ja płaciłem w zeszłym roku 800 zł za żłobek - 500+ nie dostałem, bo pracujemy i za dużo zarabiamy.

Za przedzkszole publiczne plac 200 złotych, dostań 500+. Niech zrobią przedszkole za darmo i nic nie dawaja