Wpis z mikrobloga

bezapelacyjnie to najlepszy kod jaki tu podałem :D
DZIAŁA ( ͡ ͜ʖ ͡) dziś dostałem 75 zł za rejestracje :D

kod do CityBee na dole.

a do Hive to mam nadzieje, że się dzis jeszcze jakis pojawi ;)

Prosze o pluśnięcie wpisu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zarejestrowałem się z czyjegoś refkodu i 15 funtów mi dziś wpadło na konto :)

Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę, która przydaje się do rejestracji w różnych usługach, a jeszcze można sobie zapłacić np. za 3 godziny jeżdżenia na hulajnodze Hive ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejność jest taka:
1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany czas to był prawie 2 tygodnie).
Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)

By dostać premie 15 funtów konieczne jest podanie refkodu, prześle przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu

2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)
3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
4. Wpada bonus 15 funtów.

Można sobie przelać od razu na Revolut czy inne konta lub używać w jakichś usługach np. sharingowych.
Aplikacja zapewnia darmowe przelewy walutowe, a także płatności z wykorzystaniem Google Pay oraz Apple Pay

To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, trzeba spełnić powyższe punkty do 31 maja. Jak ktoś nie zdąży to dostanie 10 funtów

Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

Po wszystkim konto można zamknąć w zakładce Konto -> Pomoc

---
Kod na darmowe odblokowanie hulajnogi #citybee która na razie działa tylko w #warszawa
Działa dla obecnych użytkowników. Ważne do 27 maja. Kod 25KMH

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#cebuladeals #revolut #monese
LubieKiedy - bezapelacyjnie to najlepszy kod jaki tu podałem :D 
DZIAŁA (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)...

źródło: comment_K1GruCy98p8JdbykSkolJFCQ9KGo3PBA.jpg

Pobierz
  • 34
By dostać premie 15 funtów konieczne jest podanie refkodu, prześle przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu


jakby ktoś chciał to ja też chętnie prześlę swój ref ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kody od @LubieKiedy polecam ( ͜͡ʖ ͡€)