Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazkuca #korwiniscijedzogunwo #karon #bekazprawakow #szuraniezwykopem #neuropa #lenin #marks #manifest #ventotene #spinelli ##!$%@?

Kuceria zaś masturbuje się do manifestu z vodafone.

Dobra kuce, wyjaśnię to najbardziej łopatologicznie jak mogę:

Wyobraźcie sobie, że Chojecki napisał sobie jakiśtam wysrywy typu "#!$%@?ć katolicys, tylko sojusz cywilizacyjny z USA, Polska podnóżkiem dla Trumpa"-pierdoły kompletne, nie mające pokrycia z prawdą.
A 20 lat później media zachodnie by grzały tym, że niby to jest manifest całej polskiej prawicy-od Krula i jego kucerii, przez narodowców aż po PiS.

Idiotyzm?
No idiotyzm.
A wy właśnie to robicie xD

Spinelli to był szur lewicowy który był szurem nawet dla komunistów, zarówno trockistów jak i leninistów, miał swoje kółko wzajemnej adoracji w liczbie maks 1000 osób i tam się wielce brandzlowali nieprawdziwymi bajeczkami.

Meanwhile kuceria zatyka sobie uszy wraz z szurem Karoniem i w kółko #!$%@? o tym, jaki to "margziz gulturoffy zuy, hurr durr marsz pszes inzdyduzje ;_; ", a jakby doczytali, to by wiedzieli że Marks w "Manifeście" pisze wyraźnie o zniesieniu instytucji i na ich miejscu tworzeniu własnych, zupełnie niepodobnych do kapitalistycznych. Nie ich "zdobywaniu", ani tym bardziej żadnym marszu czy choćby spacerku( ͡° ͜ʖ ͡°)
WodzNaczelny - #bekazpodludzi #bekazkuca #korwiniscijedzogunwo #karon #bekazprawakow ...
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WodzNaczelny: widać w tym wpisie, że nie masz na ten temat żadnej wiedzy. Nawet nie wiesz, że współczesny marksizm nie jest oparty na Manifeście Komunistycznym. Masz Ty chociaż pojęcie czym była rewizja marksizmu w XX wieku min. przez szkołę frankfurcką?
widać w tym wpisie, że nie masz na ten temat żadnej wiedzy


@socjologos: po pierwsze karoniozwierzu, to mam wiedzę, całkiem rozległą, gdyż tego wymagał mój kierunek kształcenia.

Nawet nie wiesz, że współczesny marksizm nie jest oparty na Manifeście Komunistycznym


Jest oparty na "Manifeście" i "Kapitale", nie pieprz głupot. Marksiści ściśle do tych dwóch nawiązują.

Masz Ty chociaż pojęcie czym była rewizja marksizmu w XX wieku min. przez szkołę frankfurcką?


O nie,
WodzNaczelny - > widać w tym wpisie, że nie masz na ten temat żadnej wiedzy

@socjo...
Masz Ty chociaż pojęcie czym była rewizja marksizmu w XX wieku min. przez szkołę frankfurcką?


@socjologos: pozwolę sobie przekleić fregment tekstu, który pisałem już x czasu temu: https://www.wykop.pl/wpis/35647273/wrealu24-patostreamy-bekazprawakow-bekazpodludzi-s/

A mianowicie:

"Warto jednak zacząć od najważniejszej rzeczy-nie było neomarksizmu nigdy, bo sam marksizm nie umarł.
Szkoła frankfurcka nigdy nie propagowała marksizmu, a jedynie się nim zajmowała, tak samo jak np. filozof badający nazizm nie namawia do wybicia Żydów i założenia IV Rzeszy,
zacznijmy od tego, że nazywasz mnie "karoniozwierzem", a jak zwierz zachowujesz się Ty ponieważ rozpoczynasz od ataków ad personam.


@socjologos: nie, to ty zaczynasz od ataków godnych zeloty, gdzie przedstawiasz się jak typowy sekciarz jako "ośfffieconego", a resztę jako tępy motłoch, któremu ty, mający monopol na prawdę i fakty, musisz oświecać drogę.

Mój kierunek kształcenia, a właściwie praca dyplomowa również tego wymagała.


Socjologia to nie kierunek, to biedakierunek zapychacz.

W załączonym
odpiszę jeszcze raz bo akurat kompromitujesz się coraz bardziej.


@socjologos: nie, po prostu cię dupa zabolała dziubasku, że ktoś zna wasze karoniowskie zabiegi-ściana tekstu #!$%@?, minimum treści.
Dosłownie zaspamiacie dyskutanta i potem cieszycie japę że pustym gadaniem o niczym wygraliście, meanwhile kontrrozmówcy zwyczajnie nie chce się waszych wysrywów czytać.

Socjologia to nauka mocno ugruntowana w historii o bardzo wielu subdziedzinach


Ale socjologia historyczna to część historii, nie socjologii społecznej.

Może Cię