Wpis z mikrobloga

Przeglądając teksty w Internecie można zwątpić w sens służenia ideałom, można zwątpić w patriotyzm .

Nigdy nie przypuszczałem że za taką ofiarę , za taki sukces , oceniać będą mnie w wielu przypadkach bezmyślni łajdacy .i o co Wam właściwie chodzi .o to że oddałem wszystko co miałem Ojczyźnie , że nic się nie liczyło , tylko uczciwa walko o wolną Polskę , o to , by była Wasza , nie sowiecka , nie komunistyczna .

Udało się--to był Cud nad Cudami .Więcej i lepiej nie mogłem zrobić .Przekazałem pełne zwycięstwo mówiąc bierzcie w swoje ręce .

To że efekty tak wielkiego i mądrego zwycięstwa są takie jakie są ,to wynik waszego angażowania się , waszych wyborów , waszego pilnowania .

Co potrzebujecie pały sowiecko, ZOMO-wskiej .Nie mieści się w głowie taka głupota nie wszystkich , ale wielu z Was .

Dla wielu z Was można zrobić wiele ale z Wami nie da się nic wielkiego. Wszystko co mi zarzucacie , o co macie pretensje do mnie ,to nieprawda ,to wersja SB i wymyślona przez moich kolego-wrogów na wszystko możecie uzyskać dowody .

Ja jestem idealista i dałem z siebie wszystko co możne dać człowiek .

Nie zapominajcie że to ja właściwie jednoosobowo poprowadziłem Was do największego zwycięstwa w dziejach i przekazałem to w Wasze władanie co z tego zrobiliście to już wspólna sprawa i wspólne szcz…albo ni…L.Wałęsa
  • 69
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

Nie zapominajcie że to ja właściwie jednoosobowo poprowadziłem Was do największego zwycięstwa w dziejach i przekazałem to w Wasze władanie co z tego zrobiliście to już wspólna sprawa i wspólne szcz…albo ni…L.Wałęsa


Po prostu parsknąłem śmiechem. L. Wałęsa sam w sobie nie osiągnąłby NIC bez całej armii ludzi, którzy stali OBOK niego. Stopień napompowania ego tego człowieka jest po prostu nie do ogarnięcia. Lechu! To trzeba być po prostu
  • Odpowiedz
Nie zapominajcie że to ja właściwie jednoosobowo poprowadziłem Was do największego zwycięstwa w dziejach


@lechwalesa: Nie zapominajcie że to ja właściwie jednoosobowo poprowadziłem Was do największego zwycięstwa w dziejach.

Wyborny żart mi-ex-prezydencie :D
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Więc zacznijmy od początku Panie Prezydencie. Wspomina Pan o wersji SB, dalekiej od prawdy. Może więc najwyższa pora, by sam zainteresowany- czyli Pan, nam tą prawdę przekazał. By nie tracić czasu na bezproduktywne pisanie (bo raczej nie będzie miał Pan odwagi na konfrontacje) zadam tylko kilka pytań:

1. Jak często wygrywał Pan w lotka i kiedy skończyła się Panu dobra passa?

2. Gdzie są dokumenty, które zaginęły podczas Pańskiej
  • Odpowiedz