Wpis z mikrobloga

  • 3237
Mirki dzisiejsza mlodziez jednak jest #!$%@?. Bylismy z zoną na miescie i ona prowadzila. Dojezdzalismy do ronda, a przed nami stal autobus miejski, w ktorym siedziala trojka licealistow. Gapili sie ciągle na nas cos tam gadając i smiejac sie pod nosem. W pewbym momencie jeden cwaniaczek w okularkach pokazal nam srodkowy palec. Kazalem żonie jechac za nimi, az do pierwszego przestanku. Jakie bylo zdziwienie #!$%@? jak wszedlem do tego pudła i wytargalem tego lepka z autobusu i kazalem przeprosic moją żonę ( ͡º ͜ʖ͡º) omalo sie nie poplakal, ale mam nadzieje, że zapamietają tę lekcje i nastepnym razem nie bedą kozaczyc myslac, że ujdzie im to na sucho. Kierowcą autobusu byla kobieta i smiala sie pod nosem, a pasazerowie nie klaskali xD

#gorzow #takbylo #gownowpis #bijzwykopem
  • 257
@TymekB nie XD nic nie zrobię jeżeli ktoś ułoży w dowolny sposób palec,to jego ręka ma prawo, co najwyżej mogę się na niego dziwnie spojrzeć, dziewczyna która nie jest karyną zachowa się tak samo,a ty co byś zrobił seba,pochwal się
@TymekB: wyciagnie obrzyna i odstrzeli mu glowe, ale ty porownujesz dwie inne sytuacje, jedna w ktorej ktos konkretnie i bezposrednio atakuje do wyglupow jakis lebkow ktorzy to robia tylko dlatego, ze maja poczucie dystansu.Wiekszosc z nich z tego wyrosnie.
@rudelusterko nie wrzuce, bo są tutaj takie same cwaniaki za monitorem jak za szybą autobusu, bo zaraz #!$%@?ą czlowieka za to, że jak na mnie pluli to nie udawalem, że pada deszcz. Mam rodzinę wiec nie mam zamiaru tracic czasu i nerwow na wizyty w komisariacie za kilka plusow na mirko.
@Matti28:
:*
Buzi ode mnie za dobrą postawę.
A ci co te głupoty wypisują o chyba by się obudzili dopiero jakby ta młodzieź na nich napluła. Na takie zachowania się nie pozwala, a taki młodziak zwykle rozumie dopiero jak ktoś zareaguje intensywnie.

Ps. jak coś to żona może być spokojna, ja wolę spokojniejszych ludzi, bo sama mam osobowość unikającą xD
A, i swoją drogą ciekawa jestem jak niby ma się uczyć takich respektu do ludzi? ;) Szukać rodziców i informować jaki grzeczny jest ich syn?
Mam sama takiego kuzyna i musiał być prostowany przez starszych kolegów. Straszny naciągacz z niego i cebula trochę. Rodzina się nie kwapiła, więc co innego zostaje.
A te zdjęcia faków to też dojrzałe mocno, skoro już zarzucać autorowi buchliwość.
A, a ten mój kuzyn ma brata 12