Wpis z mikrobloga

@BigBoobs: To jakiej płci twoim zdaniem jest osoba chorująca od urodzenia na zespół niewrażliwości na androgeny? Z wyglądu jest kobietą, a ma chromosomy XY i jest bezpłodna. Nie jest to jakaś bardzo rzadka choroba bo występuje u około 1 na 100000 osób.
@wigilius: @mat-soj: @Mickeyickey: Najzabawniejsze że porównanie do samochodów jest niezwykle trafne bo istnieje wiele "trans" samochodów które tylko przebierają się za inne marki.
MÓJ NOWY MERCEDES TO WCALE NIE STARE KANGOO
MÓJ NOWY MERCEDES TO WCALE NIE STARE KANGOO
MÓJ NOWY MERCEDES TO WCALE NIE STARE KANGOO
MÓJ NOWY MERCEDES TO WCALE NIE STARE KANGOO
MÓJ NOWY MERCEDES TO WCALE NIE STARE KANGOO
źródło: comment_vWugnWxIiXkY0ktYUya1FwNNxWiFs3uQ.jpg
@BarkaMleczna: po operacji zmiany płci wszystko siezgadza, więc z czym masz problem? Czemu tak bardzo cie boli, że ktoś identyfikuje się z inną płcią niż ta, z którą się urodził? Bo nie potrafisz tego ogarnąć?
@szybki_zuk nie, bo tacy ludzie próbują zmieniać rzeczywistośc i rujnować życie ludzi,którzy się na to nie zgadzają. Identyfikuj się jako wiewiórka jeśli chcesz, ale nie zmuszaj nikogo, żeby to uznawał (vide ustawa C66 w Kanadzie czy afera z łazienkami w USA)
@BarkaMleczna: to tacy nietolerancyjni ludzie jak ty rujnują życia. To przez taką atmosferę, hejt, brak akceptacji tacy ludzie często mają problemy z depresją, popełniają samobósjtwa. Ciekawe, że stawiasz w sprawę w ten sposób, że piszesz o zmuszaniu do uznawania. Nikt nie potrzebuje twojego pozwolenia na takie rzeczy. Jak chcesz to sobie tego nie uznawaj, ale się z tym "nie obnoś" jak to lubicie mówić.