Wpis z mikrobloga

Kierowała jednym z zespołów, który opracował jeden z algorytmów wykorzystanych w projekcie EHT. Szefem całego projektu jest Sheperd S. Doeleman.


@pabianczyk: nie niszcz chłopakowi światopoglądu, niech dalej myśli że kobieta jest w stanie pokierować czymś ambitnym xD
  • Odpowiedz
niech dalej myśli że kobieta jest w stanie pokierować czymś ambitnym xD


@Rub3n: No proszę jaki piękny wysryw anonimowego wykopka o pani naukowiec, która odegrała ważną rolę w jednym z najgłośniejszych projektów naukowych ostatnich lat. Może pochwalisz się swoimi osiągnięciami? Z pewnością pani Bouman nie dorasta ci do pięt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pabianczyk: @m__p: ale akurat mam to w dupie ¯\_(ツ)_/¯
Idźcie się kłócić gdzie indziej, w temacie czy kobieta poradzi sobie z projektem czy nie. Nie ma to znaczenia w kontekście wpisu, a cała dyskusja tak na prawdę nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Idźcie się kłócić gdzie indziej, w temacie czy kobieta poradzi sobie z projektem czy nie.


@Unik4t: Ale czemu wrzucasz mnie do jednego worka z resztą, i gdzie ja się z kimś kłócę? Sprostowałem bez emocji kłamstwo @luvencedus, a potem zareagowałem tylko na mizoginistyczny, ideologiczny wysryw użytkownika @Rub3n.
  • Odpowiedz