Wpis z mikrobloga

#pokazptaka

Dobry ziomek jerzyk wleciał przez okno. Koty wniebowzięty. Sprawdziłem czy jest cały, usunąłem mu jakiegoś kleszczopodobnego robala, wymiziałem i puściłem wolno. Może będzie mnie odwiedzał ʕʔ

Koty teraz płaczą za nim, że nie zdążyły się pobawić ȍ ̪ ő


#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #ptaki
szklo-na-warsztacie - #pokazptaka

Dobry ziomek jerzyk wleciał przez okno. Koty wnieb...

źródło: comment_ua1pPwEMirPWRsvvZjF7rMvoIFCLvMNB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szklo-na-warsztacie: No i zajebiście, jerze to najlepsze ziomki. Znaną metodą na uspokojenie rozbrykanego czy przestraszonego jerzyka jest mizianie po tym białym puchu na gardle - biały występuje tylko u młodych, jedno-dwurocznych. Pisklęta same się tam wzajemnie miziają w gnieždzie, więc bardzo dobrze zrobiłeś :)
  • Odpowiedz
@pierzak uf. Bo zrobiłem to z pobudek egoistycznych ;) w ogóle jerzyki zgłupialy od.kiedy spoldziellnia zainstalowała kratki we wszystkich kanałach (?) wentylacyjnych czy co.to tam nie.jest. dwa lata temu bylo ich pełne niebo. W zeszłym mniej, a w tym ledwo.kilka.widzialem ( ͡° ʖ̯ ͡°) chamy wszystko zepsują. A był to piękny widok na wieczór na tym szarym i smutnym blokowisku. Echhhhh się rozgadałem
  • Odpowiedz
@gaminggloves niestety to już nie jest do umycia, bo mam całą skórę na dloniach zniszczoną, ale wiem jak to wygląda i na ten moment dumny nie jestem. Pośpiech i co poradzę jak nienawidzę rękawiczek do roboty ( ͡° ʖ̯ ͡°) kremik sobie kupiłem od ziaji i smaruję aż się wszystko wygoi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz