Wpis z mikrobloga

@sawcioo: toyota yaris 1.3, generacja w zależności co trafisz w dobrym stanie, mojej kupiłem jedynkę 2003r za 5,5k, i jest bardzo zadowolona, za 10k powinieneś spokojnie znaleźć dwójkę ale może być coś do zrobienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sawcioo: ewentualnie fiat panda, kupisz za 3k, za kolejne 3k zrobisz z niego stan idealny, a ten samochód jest nie do zarżnięcia, wiem bo próbowałem go przez 2 lata zakatować i się po prostu nie da :D
@sawcioo: jak tylko i wyłącznie do miasta to popatrz trojaczki z Kolina (Aygo, C1, 107/108) - dużo wspólnych części, prosta konstrukcja, małe, sprytne. Nieco większa Panda daje radę i jest mega tania w kupnie i w utrzymaniu.

Można też się nad smartem zastanowić - jest droższy w utrzymaniu (nie każdy chce to serwisować) ale ma zajebistą supermoc parkowania prostopadle w miejscach do parkowania równoległego.

Yaris jest czymś pośrednim między mikromiejskimi (np.
@sawcioo: wybierz kilka modeli, potem szukaj na Olx/allegro/OtoMoto/sprzedajemy w promieniu 50-100km i ogarnij kogoś kto coś tam się zna, chyba że sam umiesz wyeliminować ulepy

Radzę unikać handlarzy i szukać od prywatnych właścicieli
Przy takim aucie ważne są rzeczy eksploatacyjne bo to duży procent budżetu, tzn hamulce sprzęgło opony

Dla kobiety do 10k to yaris, Swift, ibiza
@sawcioo: Volkswagen Fox. Mało popularny w Polsce, ale świetne autko. Miałem przez prawie 5 lat i był cudowny. Za 10K spokojnie znajdziesz dobry egzemplarz. Autko bazuje na Polo, sporo części pasuje, ma małe benzynowe silniki, dość zrywne, ale i oszczędne. Przez 5 lat samochód nigdy mi się nie popsuł.
@sawcioo: fiat 500. wciaz do nabycia jest rocznik 2018 w okolicach 42kpln z automatem, klima i elektryka szyb.
Stary puntowski wolny ssak - 4 cylindry i 1.2 litra. Tam sie nie ma co psuc i auto typowo zrobione (wyglad) pod kobiete.