Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem logiki sieci - ale od wczoraj przeglądając oferty PLUSa wychodzi na to że lepiej zakończyć definitywnie dotychczasową umowę oraz rozpocząć całkowicie nową, z nowym numerem :D przedłużenie umowy wymusza 36 miesiecy abonamentu oraz rat za telefon - niby nie zapłaci się żadnych pieniędzy na start - ale jako stary klient jesteś traktowany jak zwykły pionek :D chcesz to bierz a jak nie to #!$%@? :D ludzie muszą czytać na co się decydują - bo często wzięcie nowego numeru daje 100 razy lepsze profity - wyprzedzając gadkę jakie to salony są złe - uważam że w dobie dzisiejszych kredytów i rżnięcia z RSSO 50% to przy telefonach z sieci wychodzi się w porządku. Nie są to ceny z "bestceny" ale jednak gwarancja że telefon ktoś Ci naprawi jest, w przeciwieństwie do "rękojmi" którą można podetrzeć dupę.
#plus #telefony #gsm #elektronika #gorzkiezale #rozkminy #pdk
Reinspired - Nie rozumiem logiki sieci - ale od wczoraj przeglądając oferty PLUSa wyc...

źródło: comment_H7aobe9ZL5mDGhNRRLAIaqAjjIGkdulC.jpg

Pobierz
  • 8
@Reinspired: ja pi3rdole - nauczy się wkońcu tego - napisz do nich że chcesz wypowiedzieć umowę.
Ja tak robię ze wszystkim a zacząłem z orange - twierdzili, że nic się nie da polepszyć mojego pakietu, to mówię że idę do playa bo tam mam lepsza oferty - oni okej trudno. Napisałem pismo że rezygnuje z przedłużania abonamentu, zaraz telefon panie danielu a co by pan powiedział na 25 zł miesięcznie 15