Wpis z mikrobloga

Kupiłem swój pierwszy #itemyzchin Xiaomi Airdots Pro. Z Polski za 213 PLN po kupnie.

Oceniam że są słabe, po pierwsze nie da się z nimi oglądać filmów (youtube, hbo go ) bo jest lag. Po drugie jakość dźwięku nie powala, gorzej niż te dołączone do iphone. Podobno są lepsze od oryginalnych Apple airpods, więc całe szczęście że tych nie kupiłem. No i wypdaja mi z uszu, ale to już moja wina ;)

#xiaomi #xiaomigorsze #sluchawki #aliexpress
  • 18
@KotoFan: wydaje mi się, że jakiś lag zawsze jest. Co więcej miałem wrażenie, że w przypadku lepszej jakości dźwięku lag jest większy - bo lepsze jakościowo głośniki czy słuchawki (lecące aptX) zdawały się mieć większy lag niż tanie słuchawki - na co akurat nie zwracałem większej uwagi, używając tego do muzyki (a nie gier/filmów)
@KotoFan: opoznienie lekkie jest ale zauwazylem ze to najczesciej kwestia urzadzenia do ktorego jestem podpiety. co do dzwieku to fabryczny faktycznie jest slaby ale np w moim OP6T jest wbudowany equalizer ktory robi robote i z bardzo sredniego dzwieku powstaje dzwiek pierwsza klasa. szkoda tylko ze fabrycznie tak nie jest bo jak widac da sie zajebisty dzwiek z tych malych pierdkow wyciagnac

PS jeszcze co do opoznienia - na lapku czy
@lizak21: Ja miałem, ale chyba wadliwy egzemplarz. Ciągle mi przerywało połączenie między słuchawkami i między słuchawkami a telefonem. Dzisiaj odesłałem.