Wpis z mikrobloga

Akurat serial o Czarnobylu jest na topie, to się dobrze składa. Jakiś czas temu pisałem o konkursie, który zorganizowała Czarnobylska elektrownia jądrowa. Konkurs polegał na tym, aby wymyślić jakiś mural na ścianę hali turbin elektrowni. Głosowanie na fejsbuczku rozpoczęło się, a głosy oddaje się po prostu lajkami.
Galeria jest tutaj: klik
Jak kogoś nie przekieruje to wtedy może skopiować to w fejsbukowej przeglądarce: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Konkurs trwa do 31 maja.
W załączniku wrzucam pierwszy mural z proponowanych.
Który mural podoba wam się najbardziej?

#ejdlakazdego <- mój tag, nie chcesz czytać jądrowych niusów - czarnolistuj
#czarnobyl
markedone - Akurat serial o Czarnobylu jest na topie, to się dobrze składa. Jakiś cza...

źródło: comment_zWovxrxEgibeHcNDeyan1wQn7lIsjA0w.jpg

Pobierz
  • 13
@markedone: Jak zobaczyłem wpis o konkursie to pomyślałem, że fajna sprawa. Dzisiaj wrzucili projekty i złapałem się za głowę, wszystkie jakby były zrobione w paincie. Tam by pasowało coś w stylu muralu, który powstał na 30 rocznicę a znajduje się w niedokończonej chłodni kominowej będący obrazem jednej z najbardziej rozpoznawalnych fotografii autorstwa Igora Kostina przedstawiającą jednego z likwidatorów.
Sweet-Jesus - @markedone: Jak zobaczyłem wpis o konkursie to pomyślałem, że fajna spr...

źródło: comment_1ZQdZBIBRigYE5Nb4WcyFuMRjX7RWbbl.jpg

Pobierz
@markedone: Myślałem o tym ale prace zgłaszali sami twórcy, więc gdyby nasze zgłoszenie wygrało to trzeba by było je tam w Zonie namalować. Moje umiejętności plastyczne mają za niski poziom na to. Chociaż jakby zgłosić wspólnie wybraną prace wykopu to na bank znalazł by się jakiś Mireczek, który by projekt przeniósł na tą ścianę xD