Wpis z mikrobloga

#got PROSZĘ O WYJAŚNIENIE

Dlaczego Dany nie mogła (już po zniszczeniu tych wyrzutni strzał na smoki) po prostu podlecieć do Cersei i zionąć na nią ogniem i tyle. Cersei by poległa a armia by się poddała. I koniec odcinka.
  • 21
  • Odpowiedz
@dnasstorm: @Secla: @borsuczki_robio_sztuczki: Mój problem z tą przemianą jest taki, że Szalony Król (ojciec Danki) był szalony przez LATA. Myślał, że jak spali wszystkich to odrodzi się jako smok (gdzieś w tym wszystkim niby może być też Bran). To jest prawdziwe szaleństwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

To co pokazali przy okazji Denerys jest nijakie. Mogła przecież w ramach zemsty np. torturować Cersei czy kogokolwiek by
  • Odpowiedz
@Armoks: No tak ale przypomnij rozmowe z Jonem, ona już wiedziała, że jej NIKT jej nie pokocha jako władcę, a władca ma tylko dwa wybory, być kochanym przez lud albo wzbudzać jego strach, wybrała to drugie :<
  • Odpowiedz
@Armoks ale popatrz na to tak - najlepsza kumpela Messandei nie żyje, Jorah tak samo, Varys ja zdradził, Karłowi już nie ufa, Jon odrzucił jej pocałunek - czyli też z nimi koniec. Być może to taka zemsta na całym świecie, Bogu - jak Columbine School Shooters
  • Odpowiedz
@Secla: Zdobyła Królewską Przystań, jak nikt wcześniej. Ma smoka. Mogła spalić pokazowo pół armii i też powodowałaby respekt poprzez strach. A tak postanowiła wydać na siebie wyrok śmierci.
  • Odpowiedz
@Armoks może mieć w planach ich zabić, bo inaczej jej pozycja na tronie jest zagrożon, ale pewnie to ona zostanie zabita pierwsza. Pewnie się mylę, tak tylko pisze jak ja to widzę ʕʔ
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Jest teoria, która mówi, że Bran używając zielonego wzroku cofał się w czasie do momentu życia Szalonego Króla. Potem próbował mu przekazać informację o nieumarłych za murem - że trzeba ich spalić. Jedyne co usłyszał/zrozumiał Szalony, to to że trzeba wszystko spalić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz