Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, prosze o pomoc. Pod koniec marca poznalem przez internet dziewczyne, z ktora strasznie dobrze sie dogadywalem, relacja szybko zamienila sie w przyjazn, poruszalismy takie tematy o ktorych nigdy w zyciu nie rozmawialem z zadna osoba. Po jakims czasie zaczela pisac rzeczy w stylu ze chyba sie we mnie zakochala, ze musimy sie spotkac bo chcialaby mnie jak najszybciej zobaczyc (odleglosc jaka nas dzieli to jakies 200km), jak nie odpisywalem dluzej niz dwie godziny to potrafila sie spytac czy sie na nia obrazilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kazdym razie, pisalismy sobie tak jakis czas, az ktoregos dnia po prostu przestalismy. Ot tak. Po dwoch dniach milczenia, napisalem do niej czy cos sie stalo ze sie juz nie odzywa, to powiedziala ze nie ma teraz za duzo czasu, bo musi sie przygotowywac do matury (obydwoje lvl 20). I od tamtego momentu nie pisalismy do teraz, dwa dni temu zlozylem jej zyczenia bo miala urodziny, dostalem odpowiedz "dzieki" i to wszystko. Co robic mirki? Jak zapomniec? Nie chce sie narzucac, jakby chciala pisac, to po prostu by napisala. Wiem, ze to znajomosc przez internet, ale strasznie sie przywiazalem. Z jednej strony niby dobrze, ze tak szybko sie to zakonczylo, bo jakbysmy pisali dluzej to przywiazalbym sie jeszcze bardziej, a z drugiej strony szkoda mi znajomosci.

#zwiazki #rozowepaski #feels #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Poznałem Mirabelkę na wykopie i jeździłem do niej 700 km w jedną stronę (Lublin > Szczecin), ona również. Potrafiliśmy przegadać całą noc, dogadywaliśmy się jak mało kto. Powiem Ci, że to był najlepszy okres w moim życiu. Gdybym mógł cofnąć czas to na pewno walczyłbym o nią z całych sił, a tak to odległość wygrała (oraz kilka innych pierdół). Także ustaw się na spotkanie i jedź, druga taka szansa Ci
  • Odpowiedz
OP: @Spajkodron3000: Nie, nie spotkalismy sie. Planowalismy ze od razu po maturach ktores z nas wsiada w pociag i jedzie.

@LowRyder_: Napisalbym, ale tak jak mowilem nie chce sie narzucac, moze chciala dac mi do zrozumienia ze nie chce ze mna pisac, zreszta mija juz miesiac od naszej ostatniej rozmowy, byc moze ze ona zamknela sobie ten etap, a tez nie chce robic z siebie blazna.

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mogła ci napisać wprost w czym problem, czemu chce zakończyć znajomość więc nie postąpiła wobec ciebie fair. Możesz próbować to wyjaśnić, napisać szczerze co myślisz i czujesz jak dalej będzie cię zbywała półsłówkami to już nic nie poradzisz
  • Odpowiedz